PRODUCENCI
Valsir Polska
ul.Przemysłowa 7A, 32-050  Skawina
tel. 012 276 51 00

Początki firmy Valsir Polska są ściśle powiązane z działalnością włoskiej firmy Valsir S.p. A., która specjalizuje się w produkcji i handlu elementami instalacji sanitarnych i grzewczych z tworzyw sztucznych. W listopadzie 1998 r. powołano do życia spółkę polsko-włoską Valsir Polska, powstałą na bazie włoskiego Valsiru, której głównym celem było wybudowanie w Polsce własnego zakładu produkcyjnego. W 2000 r., w Skawinie niedaleko Krakowa, rozpoczęto budowę fabryki. Wybór tego miejsca nie był przypadkowy. Jest to prężnie rozwijająca się strefa inwestycyjna, dodatkowo położona w pobliżu autostrady A4 i obwodnicy krakowskiej oraz stosunkowo niedaleko lotniska Kraków-Balice. Budynek firmy Valsir Polska, został oddany do użytku w styczniu 2001 r. Początkowo uruchomiono tu wyłącznie linię do produkcji rur polipropylenowych. Natomiast w maju 2002 r. ruszyła druga linia do wytwarzania rur z polietylenu. W tej chwili fabryka w Skawinie produkuje dwa systemy.

Firma, jaką możemy określić mianem „Nowej” VALSIR POLSKA, została utworzona na początku lata 2007 gdy Andrea Niboli już jako prezes firmy VALSIR S.A. zakupił od polskich partnerów ich udziały.


Kolejne znaczące działania wiążą się ze zmianą Dyrektora Generalnego, którym w sierpniu 2008 r. została pani Barbara Rosek. Innowacje zaczęły się przede wszystkim od reorganizacji i wprowadzenia do grupy pracowników: Kierownika Działu Marketingu, osoby Produkt Managera, Dyrektora Handlowego i znaczącej liczby Przedstawicieli Handlowych.


Nowa grupa zajęła się przekwalifikowaniem wizerunku firmy starając się nie tylko podbić nowe rynki sprzedaży, ale także by VALSIR POLSKA był rozpoznawalny poprzez swoje produkty, wizerunek i najlepszy serwis. Właściwym i najważniejszym celem przyświecającym wszystkim zmianom było i jest UZNANIE na rynku jako marki najwyższej jakości.

INFORMACJE DODATKOWE

Kraj produkcji: Włochy

Gwarancja: 10 lat (pod warunkiem wykonania instalacji w całości z elementów systemu PEXAL)

Aprobaty i certyfikaty: ISO 9001:2000, Aprobata Techniczna COBRTI INSTAL nr AT/2000-02-0873-02, AT/2000-02-1022-01, Atest Higieniczny PZH nr HK/W/0387/01/97

Pozostała oferta:

  • systemy rur i łączników z PE 80 i PE 100 do instalacji zimnej wody i sieci wodociągowych
  • systemy rur i łączników z PE-Xb (system VALPEX) do instalacji ogrzewania podłogowego
  • systemy rur i łączników z PP do instalacji kanalizacyjnych
  • stelaże podtynkowe
  • system do kanalizacji zewnętrznej z PVC
ROZWIŃ OPIS
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT