PRODUCENCI
Komin-Flex
ul.Górnośląska 1, 43-200  Pszczyna
tel. 32 210 11 44

Komin-Flex sp. z o.o. jest firmą polską produkującą od 1991 roku nowoczesne systemy kominowe ze stali szlachetnych - kwasoodpornych oraz elementy systemów wentylacyjnych. Byliśmy, jako firma, jednym z pionierów wdrażania tych rozwiązań na rynku polskim. Wieloletnie doświadczenia w zakresie projektowania oraz produkcji systemów kominowych i wentylacyjnych pozwalają nam oferować optymalne pod względem funkcji i kosztów rozwiązania.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, wielokrotnie w ostatnich latach wprowadzaliśmy nowości w rozwiązaniach systemowych np.: SPS, WSPS, w systemach kaskadowych, systemie SAMBUD. Korzystając z uwag naszych klientów udoskonalamy systematycznie nasze wyroby aby dostarczać wyrób nowoczesny, atrakcyjny cenowo i bezpieczny w użytkowaniu.

Swoją ofertę handlową kierujemy zarówno do odbiorców indywidualnych, jak i zakładów instalacyjnych, hurtowni, spółdzielni mieszkaniowych i zakładów przemysłowych.

Wiodącą zasadą jest jakość wyrobów oraz całkowita zgodność z prawem krajowym i europejskim. Wszystkie nasze wyroby posiadają wymagane przepisami certyfikaty i dopuszczenia, a wykorzystywane materiały - atesty hutnicze producenta.

Jako jedni z pierwszych uzyskaliśmy certyfikat systemu zarządzania jakością zgodny z normą PN-EN ISO 9001:2001.

Nasza firma posiada Certyfikat Zakładowej Kontroli Produkcji, a wyroby uzyskały pozytywną ocenę z badań wykonywanych zgodnie z normami PN-EN 1856-1, PN-EN 1856-2 i od czerwca 2005r. znakowane są znakiem europejskim "CE".

Produkty Komin-Flex są pozytywnie zaopiniowane i zalecane przez Korporację Kominiarzy Polskich oraz Kominiarską Fundację Ochrony Przeciwpożarowej i Ochrony Środowiska, a z racji swojej solidności posiadają dobrą renomę na rynku, potwierdzoną licznymi nagrodami i wyróżnieniami branżowymi.

Współpracujemy z szeregiem firm, organizacji i instytucji w celu popularyzowania nowoczesnych, energooszczędnych i proekologicznych systemów grzewczych. Jesteśmy członkiem Stowarzyszenia Kominy Polskie.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do kontaktu z naszą firmą, zapewniając o profesjonalnej i kompetentnej współpracy. Z poważaniem

ROZWIŃ OPIS
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT