PRODUCENCI
Jawar
ul.Sońska 89, 06-400  Ciechanów
tel. 23 672 2416

Misja firmy JAWAR to zapewnienie bezpiecznego funkcjonowania instalacji grzewczych w domach naszych Klientów. Od ponad 10 lat JAWAR ciągle udoskonala swoje wyroby i wprowadza do oferty nowe rozwiązania. Jakość naszych wyrobów jest kontrolowana na każdym etapie ich powstawania. Dzięki temu zapewniamy Klientom maksymalne bezpieczeństwo i ekonomię użytkowania instalacji spalinowych i dymowych.

Nasza firma istnieje na rynku od połowy lat osiemdziesiątych. Początkowo zajmowaliśmy się produkcją kotłów centralnego ogrzewania. W połowie lat 90-tych z ciechanowskiej linii produkcyjnej zeszły pierwsze elementy systemów kominowych, które szybko stały się głównym produktem firmy. W roku 2003 starą nazwę Zakład Urządzeń Grzewczych zastąpiliśmy marką JAWAR.

Na skutek przeprowadzonej w latach 2005-2006 reorganizacji, wprowadzony został system zarządzania produkcją i zapasami wyrobów gotowych, zintegrowany z bazą danych działu sprzedaży, który pozwolił stać się nam najlepszą pod względem logistycznym firmą kominową na polskim rynku. Najbardziej dumni jesteśmy jednak z wprowadzenia w firmie JAWAR systemu zarządzania według norm ISO9001 oraz kontroli produkcji wraz ze znakowaniem naszych wyrobów prestiżowym znakiem CE.

Reagując na sygnały naszych dystrybutorów i rynku instalacyjnego w 2007 roku rozszerzyliśmy ofertę o kominy ceramiczne. Nasze najmłodsze dziecko ma się bardzo dobrze, zostało zauważone przez wielu dystrybutorów z całej Polski.

Jako jedyny zakład w Polsce produkujemy trójniki wyciągane w zakresie ф100 ÷ ф 250, kolana gięte z blachy kwasoodpornej grubości 0,6 mm i średnicach ф 100 do ф 160, natomiast jako jedyni w Europie produkujemy owalne wyczystki wyciągane.

Nasz zespół to młoda, dynamiczna kadra w Dziale Handlowym oraz doświadczeni pracownicy w Dziale Technologiczno-Produkcyjnym. Kultura organizacji to związanie sukcesu pracowników z sukcesami firmy.

ROZWIŃ OPIS
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT