PRODUCENCI
Ciepło, Światło i Styl
ul.Gospodarcza 42, 20-211  Lublin
tel. 81 444 33 03

Wszystko zaczęło się w zeszłym tysiącleciu. A dokładnie piękną jesienią 1999 roku. Prawie tak samo jak w „Ziemi Obiecanej” Andrzeja Wajdy. Nie mieliśmy nic…”On nie miał nic i ja nie miałem nic” .

Zaczynaliśmy w malej piwnicy w centrum miasta (w której nie było nawet telefonu) od sprzedaży nikomu „niepotrzebnych” i „niechcianych” kominków elektrycznych angielskiej firmy „Burley”. Nikt nie wierzył że można z powodzeniem sprzedawać taki produkt w takim kraju jak Polska. My tak! Może dlatego nam się udało?! Teraz robi to wielu innych. My byliśmy pierwsi! Od początku byliśmy zorientowani na odbiorców hurtowych i sklepy branżowe z rzadka obsługując klientów detalicznych, których najchętniej odsyłamy do sieci supermarketów budowlanych,  naszych przedstawicieli na terenie całego kraju albo do korzystania z naszej bogatej oferty na stronie internetowej.

Dzięki usługom firm kurierskich dostarczamy zamówiony na stronie internetowej towar w ciągu 24 godz. na terenie całej RP! Jesteśmy w tej chwili dostawcą do największych sieci supermarketów  budowlanych w Polsce. Zaopatrujemy również wiele firm z branży kominkowej w Polsce od Przemyśla po Szczecin.

Z powodzeniem sprzedajemy nasze produkty również poza granicami naszego kraju. Jak wspomnieliśmy zaczynaliśmy tylko od kominków elektrycznych. W tej chwili mamy bardzo urozmaiconą ofertę kominków opalanych drewnem tych tańszych i tych droższych. Również sterowanych pilotem.

Rokrocznie wprowadzamy nowe produkty i nowe technologie znanych europejskich i nie tylko europejskich producentów. Współpracujemy również z polskimi dostawcami. Zapraszamy do odwiedzania naszej strony na której chętnie podzielimy się nowościami a wszystkich zainteresowanych do współpracy!

Marka Samson od wielu lat kojarzy się z wysokiej jakości piecami i wkładami kominkowymi za rozsądną  cenę. Jedną z najciekawszych propozycji w sezonie 2011/2012 jest wkład kominkowy z płaszczem wodnym Samson 200 PW.

Wkład, a właściwie dwa typoszeregi wkładów, powstały jako wspólny projekt z francuskim  producentem kominków. Samson 200PW wykonany jest z wysokiej jakości odlewów żeliwnych.  Ścianka o grubości minimum 10 mm. Wkład osiąga bardzo wysoką sprawność, przez co spełnia rygorystyczne wymagania nawet francuskiego rynku. Wyposażony jest w żeliwny szyber oraz zamontowany w górnej jego części stalowy wymiennik ciepła produkowany w Polsce przez firmę SAM. W ofercie dostępne są różne wersje wkładu Samson 200PW: z lewą boczną szybą, z prawą boczną szyba, z szybą na przestrzał oraz z trzema szybami – przód, lewy bok i prawy bok.

Pozostała oferta: solary, turbiny wiatrowe, kolektory słoneczne

ROZWIŃ OPIS
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT