PRODUCENCI
NunnaUuni
ul.Łużycka 10, 81-963  Gdynia
tel. 058 66 00 699

Firmą macierzystą dla NunnaUuni Oy jest firma Nunnanlahden Uuni Oy założona w roku 1982, kiedy to rozpoczęto produkcję kominków akumulacyjnych na skalę przemysłową. Na początku roku 2007 firma Nunnanlahden Uuni Oy powierzyła produkcję, sprzedaż oraz marketing produktów swojej firmie zależnej – NunnaUuni Oy. Obecnie firma NunnaUuni Oy jest największą w Finlandii firmą prywatną działającą w tej branży.

Na początku 2007 roku firma zatrudniała 240 pracowników. Jej roczny obrót wyniósł około 26 milionów euro, z czego ponad połowa pochodziła z eksportu. Obroty firmy uzyskane z eksportu pochodzą głównie z krajów niemieckojęzycznych położonych w Europie Środkowej. Mniej niż połowa obrotów pochodzi z rynku fińskiego.

Firma NunnaUuni Oy posiada swoich partnerów handlowych w 15 krajach. W Finlandii firma NunnaUuni posiada ponad 150 autoryzowanych partnerów oraz sieć ponad 30 upoważnionych instalatorów. Łącznie firma posiada około 500 autoryzowanych partnerów.

NunnaUuni jest jednym ze światowych liderów w produkcji pieców i kominków. Zdobyły one uznanie na rykach Europy zachodniej oraz Skandynawii. Obecnie proponujemy swoje produkty również w Polsce.

NunnaUuni to szeroka paleta kominków w różnych formach i zastosowaniach. Każdy model został przydzielony do jednej z trzech kategorii grzewczych. Oferta zawiera również kuchenki oraz modele połączone z piekarnikami. Parametry techniczne znajdują są na naszych stronach internetowych, zapraszamy do zapoznania się z nimi.

Tylko 2 godziny grzania i do 36 godzin przyjemnego ciepła i pełnego relaksu.

Kominki NunnaUuni zbudowane są w całości z unikalnego steatytu (Kamienia Mamuciego), którego jedyne złoże na świecie znajduje się w Finlandii. Jego unikalną właściwością jest ogromna pojemność termiczna oraz oddawanie ciepła przez czas dłuższy niż doba po wygaszeniu paleniska. Dzięki temu można znacznie ograniczyć zużycie drewna, a tym samym zaoszczędzić pieniądze. W Skandynawii nasze kominki traktowane są jako główne źródło ciepła.

Opatentowana metoda spalania drewna Golden Fire.

Dzięki Golden Fire temperatura spalania dochodzi do 1200°C - takie środowisko całkowicie eliminuje szkodliwe gazy i sadzę. Wynikiem tego jest również bardzo wysoka wydajność spalania, i czystość gazów spalinowych.

Oszczędność to wielka zaleta naszych produktów.

Kamień Mamuci dzięki swoim właściwościom potrafi magazynować całą energię cieplną wytworzoną dzięki Golden Fire i oddawać ją do otoczenia równomiernie i przez bardzo długi czas, nawet 36 godzin po wygaszeniu paleniska. Przekłada się to bezpośrednio na oszczędność. Średnie zużycie drewna to 1m³ miesięcznie traktując nasz kominek jako jedyne źródło ciepła.

ROZWIŃ OPIS
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT