PRODUCENCI
Edilkamin Spa
ul.via Mascagni 7 , 20020  Lainate (Milano) Włochy
tel. +39 02 937621

Edilkamin - Europejski lider w produkcji kominków i piecyków opalanych drewnem oraz piecyków na pelet w technologii tradycyjnej i wodnej.

Firma powstała w roku 1963, niedaleko Mediolanu, od tej pory systematycznie się rozrastając stała się jedną z największych w branży.

Na rynku polskim firma oferuje kominki i piecyki z płaszczem wodnym, przeznaczone do zasilania instalacji grzewczej, oraz do produkcji ciepłej wody użytkowej we współpracy z kotłem naściennym, panelami słonecznymi itp., które instalować można zarówno w nowopowstałych jak i istniejących budynkach. Ich wysoka sprawność i doskonałe rozwiązania technologiczne sprawiają, że przy umiejętnym stosowaniu można zaoszczędzić nawet połowę kosztów eksploatacji.

Proponujemy najszerszą na rynku ofertę kominkowych urządzeń wodnych: 14 modeli kominków do zabudowy, oraz 4 modele piecyków opalanych drewnem, które pozwalają ogrzać powierzchnie od 60 do ponad 300m2 oraz wytworzyć ciepła wodę użytkową za pomocą specjalnych zestawów.

Oferta Edilkamin to także doskonałe wkłady i kasety kominkowe do zabudowy oraz piece wolnostojące: w zależności od gustu i potrzeb instalacji można wybierać spośród licznych modeli stalowych wkładów z paleniskiem żeliwnym lub szamotowym, oraz rustykalnych bądź nowoczesnych piecyków, doskonale spisujących się w mniejszych pomieszczeniach.

Edilkamin jest także producentem piecyków wolnostojących na pelet. Proponujemy liczne modele piecyków z nadmuchem powietrza, oraz z płaszczem wodnym. Urządzenia na pelet odznaczają się łatwością instalacji oraz wysokim komfortem eksploatacji: ich pracę można zaprogramować według potrzeb użytkownika, a nawet zmieniać na bieżąco za pomocą pilota.

 

ROZWIŃ OPIS
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT