PRODUCENCI
Drewdar
ul.Al. Armii Krajowej 145, 05-200  Wołomin
tel. 022 776 76 70/80

Firma DREWDAR zajmuje się profesjonalnym doradztwem oraz kompleksowym zaopatrzeniem inwestorów i klientów indywidualnych w stolarkę okienno-drzwiową oraz kominki. Istniejemy na rynku od 1990 roku. Od początku działalności zrealizowaliśmy wiele inwestycji wymagających indywidualnego podejścia do tematu.

Jesteśmy dumni, że nasze wyroby zdobią wiele rezydencji oraz tysiące domów jednorodzinnych i mieszkań. W naszym salonie spotkacie Państwo ludzi, których doświadczenie i profesjonalizm są do Waszej dyspozycji. Zapraszamy do nas, ale w razie potrzeby gotowi jesteśmy również odwiedzić Państwa w domu lub na budowie.

Nasi przedstawiciele dokonają pomiarów, doradzą, przedstawią możliwości, ułatwią optymalny wybór i przygotują indywidualną ofertę.

Wysoka jakość i przystępna cena proponowanych przez nas wyrobów czynią z nich atrakcyjną ofertę dla każdego. Klient korzystający z naszych produktów ma gwarancję, że wybrał najbardziej przyjazny człowiekowi materiał, a także energooszczędną technologię. Jesteśmy dumni z wyrobów, które świadczą o naszym potencjale technologicznym, konstrukcyjnym, a także wyznaczają wysokie standardy jakościowe.

Zapewniamy kompleksową obsługę klienta od fazy projektu poprzez fachowe doradztwo i pomiar, produkcję, dostawę i montaż na placu budowy przez wyspecjalizowaną ekipę montażową. Dla Państwa wygody finansowej współpracujemy z systemem ratalnym ŻAGIEL.

Zapraszamy do współpracy:

  • klientów indywidualnych,
  • developerów,
  • firmy budowlane,
  • architektów...
ROZWIŃ OPIS
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT