PRODUCENCI
Bertelsen
ul.Domosławska 18, 55-041  Tyniec Mały
tel. 071 311 92 47, 0 513 037 196

Firma "Bertelsen & Co" Sp. z o.o. oferuje kominki, piece kominkowe, kasety kominkowe oraz osprzęt i akcesoria do kominków wiodących, duńskich producentów: Heta, Rais, Meteor, Lotus, Varde, DK Flame.

Ogrzewanie kominkowe to nasza pasja.

Oprócz najwyższej jakości kominków służymy także naszą wiedzą i doświadczeniem.

Dzięki nam możesz cieszyć się prawdziwym blaskiem domowego ogniska a ogrzewanie domu drewnem będzie czystą przyjemnością.

Duńskie piece i wkłady kominkowe

Ekonomia ...

Ten aspekt jest bezpośrednio związany z ekologią. Duńskie piece charakteryzują się stosunkowo niedużymi komorami spalania ale tylko w niewielkich komorach można uzyskać piękny widok ognia, czystą szybę, czyste wnętrze paleniska i dokładne spalanie paliwa w długim przedziale czasu przy jednoczesnym niewielkim zużyciu drewna.

Bardzo duże znaczenie ma tutaj konstrukcja komory i zakres poprawnej pracy kominka. Wszystkie nasze produkty mają precyzyjnie określony zakres regulacji mocy dzięki czemu możemy idealnie dopasować kominek do wnętrza w którym ma się on znajdować tak aby widok ognia nie był okupiony koniecznością otwierania wszystkich okien lub zakupem następnego transportu drewna.

Efekt ...

Doskonałe rozwiązania palenisk powodują, że praktycznie po kilkunastu minutach od rozpalenia możemy cieszyć się pięknym widokiem ognia i wspaniałym ciepłem oddawanym przez płaszcze konwekcyjne naszych kominków.

Ergonomia ...

„Zimna rączka”, czysta szyba, łatwa regulacja dopływu powietrza do paleniska, minimalna ilość popiołu dzięki perfekcyjnemu spalaniu, zajmowanie niewielkiej przestrzeni – to tylko niektóre z cech ułatwiających komfortowe użytkowanie ... nie bez powodu duński RAIS nazywany jest „ART OF FIRE”.

Design ...

O to by „przyciągnąć oko” dbają takie autorytety jak Jacob Jensen, Anders Norgard, Niels Hvass, Christina Strand, Anders Fasterhold. Efektem ich prac są prestiżowe nagrody za najlepsze wzornictwo: Reddot Design Award 2002, 2005, 2006; Design Plus 2003, Designpreis 2007.

Ekologia ...

We współczesnej Europie nie ma miejsca dla produktów, które zanieczyszczają środowisko a w Danii przywiązuje się do tego wyjątkowo dużo uwagi. Pierwszym kominkiem, który uzyskał certyfikat „Białego łabędzia” był duński LINUX. Dzisiaj większość duńskich produktów z dumą nosi to wyjątkowe wyróżnienie mówiące o zachowaniu najwyższych norm czystości spalin oraz ekologicznym postępowaniu w procesie produkcji.

Dlaczego duńskie piece są najlepsze ...

Kilkadziesiąt lat tradycji w produkcji nowoczesnych pieców i kaset kominkowych pozwoliło duńskim rzemieślnikom osiągnąć niewyobrażalnie wysoki poziom i kulturę techniczną, które są niezbędne przy wytwarzaniu takich produktów jakimi są piece i kasety ciągle poddawane przez nas „próbie ognia”. Ogromne doświadczenie i perfekcja duńskich rzemieślników pozwala nam dzisiaj na wybór produktu, który zaspokoi najbardziej wyrafinowane gusta. Nasze produkty osiągają sprawność do 83% !!!

ROZWIŃ OPIS
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT