PRODUCENCI
Kominki Bielawski
ul.Wiejska 7, 96-321  Żabia Wola
tel. 046 857 82 17

W firmie KOMINKI BIELAWSKI możecie kupić krajowe i importowane kafle kominkowe, których wzory i jakość zadowolą nawet najbardziej wymagających. Oferujemy ponad tysiąc kształtów kafli, w tym kafle okrągłe oraz tak zwane kafle odtworzeniowe, wyrabiane według wzorów stosowanych niegdyś w polskich pałacach i zamkach. Pomogą one stworzyć w Waszym domu klimat szlacheckiego dworku. W tym roku wprowadzamy dodatkowo do sprzedaży KAFLE WIELKOGABARYTOWE, znajdujące zastosowanie przy budowie kominków o nowoczesnym wzornictwie.

W firmie Kominki-Bielawski zakupicie Państwo także wkłady kominkowe, produkowane przez renomowane firmy krajowe i zagraniczne, takie jak między innymi: Romotop, Spartherm, Austroflamm, Tarnava, Brunner, Lechma, Hajduk. Dzięki współpracy z kilkoma sprawdzonymi wytwórniami, możemy zaoferować Państwu możliwość wyboru spośród ponad 250 modeli wkładów kominkowych, różniących się mocą grzewczą, wyglądem, wystrojem, sposobem otwierania drzwiczek.

Jedną z zalet wkładów jest możliwość doprowadzania ciepłego powietrza do innych pomieszczeń, przy czym dzięki zastosowanej technologii poboru powietrza spoza budynku, w mieszkaniu nie odczuwa się duszności. Wytworzone ciepło pozostaje w budynku i nie jest zużywane do spalania, jak ma to miejsce w prostych wkładach. Jest to więc znakomite rozwiązanie dla osób, które pragną połączyć tradycyjne walory kominka z tanim ogrzewaniem domu. Do obudowy wkładów używamy wysokiej klasy, atestowane materiały, opierając się na rozwiązaniach stosowanych w Niemczech.

Szczególnie polecamy wkłady kominkowe Dynamic, które od kilku lat z powodzeniem zdobywają sobie uznanie zarówno klientów, jak i firm budujących kominki. Zastosowany we wkładach Dynamic system centralnego doprowadzania powietrza do spalania (CDP) umożliwia instalowanie ich w domach z rekuperatorami. Dzięki perfekcyjnie dopracowanej komorze spalania wkłady te wyróżniają się wysokim - na poziomie 82% - stopniem sprawności.

Dla końcowego użytkownika oznacza to między innymi możliwość efektywnego ogrzewania domu przy jednoczesnym relatywnie małym zużyciu drewna. Dużym plusem wkładów Dynamic jest nowoczesne wzornictwo i wygoda w codziennym użytkowaniu. Przy zachowaniu stosunkowo niskiej ceny, wkłady Dynamic pod względem technologii i estetyki są często porównywane z wyrobami czołowych niemieckich producentów.

Wykonujemy również kuchnie kaflowe oraz piece wachlarzowe o unikalnym układzie kanałów, dostępne w kolorach transparentnych, doskonale oddających styl dawnych epok.

ROZWIŃ OPIS
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT