PRODUCENCI
PLEWA OSMOSE CERAMIKA Sp. z o.o.
ul.Sikorskiego 1, 87-850  Choceń
tel. 54 233 75 82

Firma PLEWA jest firmą rodzinną, która istnieje od 130 lat, a jej nowoczesna organizacja posiada certyfikat DIN EN ISO 9001. Firma jest jednym z wiodących producentów systemów kominowych oraz urządzeń do odprowadzania spalin w Niemczech. Jako dostawca systemowy dostarcza produkty dopasowane do indywidualnych zamówień.

PLEWA posiada ponad 100 patentów z zakresu techniki kominowej, a w ciągu ostatnich 70 lat z ceramicznych rur PLEWA zbudowano więcej niż 100 mln metrów bieżących komina.

Dzięki odpowiednio wyszkolonej kadrze, wiedzy i doświadczeniu firma może rozwiązać każdy problem z dziedziny techniki Kominowej. Każdy przypadek analizowany jest bowiem indywidualnie, aby w fazie końcowej przedstawić Państwu dopasowane do konkretnego Obiektu rozwiązanie, zgodne ze stanem najnowszej wiedzy. Specjaliści są do Państwa dyspozycji i służą swoją pomocą nie tylko w biurze, ale również na budowie.

Miarą naszego sukcesu jest zadowolenie i satysfakcja klienta i dlatego dużą wagę przykładamy do fachowej obsługi. Rozwój techniki kominowej to tylko jeden aspekt postępu - nie mniej ważne jest wprowadzanie go w życie. A to oznacza dzielenie się swoją wiedzą, i zdobytym doświadczeniem. My robimy to na dużym obszarze Europy, a naszym klientom nie każemy czekać.

Know-how zobowiązuje

Wiedza, która wyłoniła się z naszych badań w dziedzinach fizyki budowli, ochrony przeciwpożarowej, bezpieczeństwa i oszczędności energii, przekształciła się w przepisy i zasady sztuki budowlanej i służy dziś całej branży. Prawie we wszystkich gremiach zajmujących się tworzeniem norm i przepisów w dziedzinie techniki kominowej są obecni przedstawiciele firmy PLEWA. Nasi klienci mogą więc być pewni, że normy, które współtworzyliśmy, dochowujemy w praktyce, a naszą ambicją jest tworzyć nowe wzorce dające przykład całej branży.

ROZWIŃ OPIS