PRODUCENCI
Eti Polam
ul.Jana Pawła II 18, 06-100  Pułtusk
tel. 23 691 93 00, 0 801 501 571 (Infolinia)

Od roku 1950 aż do chwili obecnej, ETI rozwija się jako przodujący światowy dostawca produktów i usług w dziedzinie instalacji elektrycznych i jako poważny producent ceramiki elektrotechnicznej, narzędzi, wyrobów z tworzywa sztucznego oraz gumy technicznej.

Koncern ETI zatrudnia dzisiaj ponad 1600 pracowników, a jego wyroby są sprzedawane w ponad 60 krajach świata. Firma ETI inwestuje bardzo duże środki w badania naukowe i rozwój oraz działalność innowacyjną. Jest jedną z pierwszych firm słoweńskich, która zdobyła certyfikat jakości ISO 9001 i certyfikat zarządzania środowiskiem ISO 14000.

Jakość wyrobów oraz usług jest ciągle doskonalona dla satysfakcji klientów. Wszystkie nasze produkty posiadają międzynarodowe certyfikaty i wiele znaków jakości.. W przyszłości nadal będziemy rozwijać naszą ofertę wysokiej jakości produktów i usług a zyski będą inwestowane w wiedzę, rynek i rozwój technologiczny firmy.

Firma ETI-Polam jest firmą – córką, która została powołana w 1997 r. przez dwie firmy:

1. FSE „Polam-Pułtusk” S.A. (Polska) z udziałem kapitałowym 40%

2. ETI ELEKTROELEMENT d.d. IZLAKE (Słowenia) z udziałem kapitałowym 60%

W roku 2001 po porozumieniu się w/w firm ETI ELEKTROELEMENT d.d. zostało jedynym właścicielem firmy ETI-POLAM Sp. z o.o. ze 100% udziałem kapitałowym.

Celem działalności firmy ETI-POLAM Sp. z o.o. jest zapewnienie kompleksowej oferty zabezpieczeń:

  • instalacji elektrycznych przed przetężeniem

  • obsługi urządzeń elektrycznych przed porażeniem

  • instalacji i urządzeń przed przepięciem.

Sieć dystrybucji

ROZWIŃ OPIS
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT