PRODUCENCI
Sowar
ul.Ziemniaczana 15, 52-127  Wrocław
tel. 071 343 65 23

Od początku istnienia firmy Sowar projektuje i produkuje anteny do odbioru programów telewizji analogowej i cyfrowej. Ponad 15 lat doświadczeń zaowocowało szeroką gamą szerokopasmowych anten aktywnych. Zyskały one sobie uznanie klientów dzięki bardzo dobrym parametrom odbioru oraz nowoczesnej i niezawodnej konstrukcji.

Firma Sowar ma również kilkuletnie doświadczenie w projektowaniu i produkcji systemów oświetleniowych opartych na diodach LED wysokiej jasności. Misją naszej firmy jest dostarczanie najlepszych na rynku systemów LED, oraz poszukiwanie nowych segmentów i zastosowań proponowanego przez nas oświetlenia.

Produkty Sowar są nowoczesnymi, tworzonymi w technologii SMT systemami oświetleniowymi, opartymi na najwyższej jakości diodach elektroluminescencyjnych HB-LED. Systemy produkowane są z zastosowaniem najwyższych norm technologicznych, zgodnych z unijnymi dyrektywami. Są przyjazne dla środowiska, nie zawierają żadnych szkodliwych substancji.

Oświetlenie LED ma zastosowanie w szerokim zakresie, zarówno dla klientów indywidualnych jak i dla specjalistycznych firm. Nasze wyroby są stosowane w reklamie świetlnej, oświetleniu architektonicznym i dekoracyjnym oraz jako komponenty w meblarstwie. Spełniają doskonale swoją rolę wykorzystując walory diod LED. Od 1990 roku realizujemy wizje naszych klientów. Profesjonalnie i perfekcyjnie produkujemy ich wyroby. Pomagamy im wdrażać nowe technologie, inspirujemy do nowych idei. Cieszymy się razem z nimi z ich sukcesów.

Naszą specjalnością jest kontraktowa produkcja elektroniczna oraz usługi montażu elektronicznego. Do Państwa dyspozycji jest zespół, doświadczonych pracowników i ponad 2000 m² powierzchni produkcyjnej. W klimatyzowanej hali o dużej czystości powietrza i z pełną ochroną ESD zainstalowaliśmy nową linię do lutowania bezołowiowego z piecem i falą do lutowania w osłonie azotu. Powierzając produkcję swojego wyrobu możecie być pewni, że zostanie ona zrealizowana z największą starannością gwarantującą wysoki poziom jakości i niezawodności.

INFORMACJE DODATKOWE
Kraj produkcji: Polska
Dystrybucja: w sprzedaży hurtowej i detalicznej przez sieć dystrybutorów
Gwarancja: 12 miesięcy
Aprobaty i certyfikaty: Certyfikat ISO 9001:2000, Deklaracje zgodności CE
Pozostała oferta: szerokopasmowe anteny aktywne do odbioru wszystkich programów naziemnej telewizji cyfrowej i analogowej

ROZWIŃ OPIS
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT