PRODUCENCI
Kandel
ul.Ćwiklińskiej 1, 30-663  Kraków
tel. 12 658 83 31

Z prawdziwą przyjemnością mamy zaszczyt przedstawić Państwu aktualną ofertę opraw oświetleniowych - lamp, żyrandoli i kinkietów - przeznaczonych do oświetlania mieszkań, biur, hoteli i innych obiektów użyteczności publicznej.

Produkujemy oprawy z drewna, metalu i metalu łączonego z drewnem oraz z mosiądzu i wikliny. Elementy drewniane wykonywane są najczęściej z najszlachetniejszego jego gatunku tj. dębu, rzadziej z sosny bejcowanej na kolor jasny lub ciemny, a następnie zabezpieczone przed wpływami atmosferycznymi po przez malowanie bezbarwnymi, nieszkodliwymi lakierami.

Elementy metalowe pokrywamy trwałymi i estetycznymi lakierami proszkowymi, dowolnie dobranymi z palety kolorów RAL; natomiast mosiężne, mosiądzowane lub niklowane - są zabezpieczone przed wpływami atmosferycznymi poprzez malowanie bezbarwnymi lub transparentnymi lakierami proszkowymi.

Wszystkie oprawy posiadają stosowne atesty i certyfikaty CE.

Na życzenie klienta możemy wykonać dowolną oprawę oświetleniową o dowolnych kolorach i dowolnej konstrukcji. O wysokiej jakości oferowanych przez nas wyrobów, najlepiej świadczy fakt, iż od momentu powstania hipermarketów należymy do grupy największych dostawców sprzętu oświetleniowego do tak dużych międzynarodowych sieci handlowych jak CASTORAMA, LEROY MERLIN czy OBI.

ROZWIŃ OPIS
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT