PRODUCENCI
He-Mi Żyrandol
ul.Żurawia 80 , 05-400  Otwock
tel. +48 22 779 5834, +48 22 779 3492, 0.601 815 978

Firma oświetleniowa HE-MI istnieje od 1978 r. Właścicielem jest Michał Kazikowski.

Firma HE-MI wytwarza a a a żyrandole, kinkiety, lampy z mosiężnych odlewów. Ten materiał i technologia wytwarzania przy dużym zaangażowaniu pracy ręcznej, zwracają się w naturalny sposób ku tradycji i czasom historycznym. Tworzymy repliki wyrobów z okresu gotyku, baroku poprzez kolejne aż do niemal współczesnej nam secesji. Korzystamy z bogatego wzornictwa takich liderów formy dekoracyjnej jak Italia czy Hiszpania. Na szczególną uwagę zasługuje nasz narodowy styl czyli Księstwo Warszawskie. Posiadamy bogatą ofertę na lampy kryształowe, żyrandole mosiężne zdobione kryształem i lampy naftowe

Firma w obecnym kształcie istnieje od ćwierć wieku. Stąd można spotkać nasze lampy, żyrandole i kinkiety w wielu miejscach o jakże rozmaitym charakterze: w pałacach, kościołach, urzędach , firmach i instytucjach.

Główną grupę odbiorców stanowią prywatni nabywcy dla których piękne oświetlenie nie jest sprawą obojętną. W licznej sieci współpracujących z nami sklepów można spotkać nasze typowe oprawy. Wyjątkowym oczekiwaniom możemy sprostać w trybie indywidualnych zamówień.

Nasze oświetlenie kreuje szczególny klimat każdego wnętrza. Propozycje firmy doskonale spełnią oczekiwania wszystkich, którzy cenią elegancje i dobry styl. Zapewniamy ceny konkurencyjne.

Przedmiotem naszej działalności jest również renowacja. Odnawiamy lampy, żyrandole i kinkiety na których upływ czasu pozostawił swoje piętno.

ROZWIŃ OPIS
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT