PRODUCENCI
Aldex
ul.Dąbkowskiego 40, 42-200  Częstochowa
tel. 034 365 66 35, 034 324 08 17

Aldex to firma rodzinna działająca aktywnie na rynku od 1981 roku. Produkuje ponad 500 wzorów opraw oświetleniowych: lamp podłogowych, lampek nocnych, żyrandoli, zwisów i kinkietów zarówno klasycznych jak i nowoczesnych. Oprawy wykonane są z wysokiej jakości komponentów posiadających atesty i certyfikaty zgodności z normami. Zdecydowana większość produktów jest zdobiona ręcznie, a w najnowszej linii asortymentowej wprowadzono elementy metaloplastyki oraz bogatą kolorystycznie gamę abażurów. Firma realizuje zamówienia klientów indywidualnych w zakresie oświetlenia wnętrz mieszkalnych, obiektów publicznych, sakralnych, hoteli i restauracji.

Zalety:

● wysoka jakość produktów

● przystępna cena

● szybka i kompleksowa realizacja zamówień

● częste wprowadzanie do obrotu nowych wzorów

● profesjonalna obsługa

● elastyczność w dostosowaniu się do wymogów rynku

Firma eksportuje również swoje produkty do Francji, Czech, Słowacji, Bułgarii, Węgier, Rosji, Ukrainy, Litwy, Łotwy, Estonii, Kazachstanu i Rumunii. Potwierdzeniem wysokiej jakości oraz różnorodności wzornictwa są otrzymane nagrody na tragach krajowych i międzynarodowych oraz wyróżnienia znakami: Solidna Firma 2004, Przedsiębiorstwo Fair Play 2005 i Polski Sukces 2006.

Informacje dodatkowe:

Kraj produkcji: Polska

Dystrybucja: na terenie całego kraju w sieciach handlowych i dobrych sklepach oświetleniowych oraz w sklepie firmowym w Częstochowie (ul. Dąbkowskiego 39/41, tel. 034 368 35 76)

ROZWIŃ OPIS
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT