PRODUCENCI
Firma H.Sypniewski
ul.Dębowa 41 , 65-124  Zielona Góra
tel. 068 325 66 10

Firma H. Sypniewski istnieje od 27 lat. Specjalizujemy się w produkcji obudów i rozdzielni elektrycznych na potrzeby przemysłu energetycznego, telekomunikacji i budownictwa.

Data powstania firmy: 1981 r. założył ją obecny dyrektor naczelny Henryk Sypniewski,
Zakres działalności: produkcja obudów i rozdzielni elektrycznych,
Wielkość firmy: powierzchnia 5.000 m2, zatrudnienie 11 osób.
Dane personalne: Posiadamy wykwalifikowana kadrę techniczną z dużym doświadczeniem zawodowym.
Dopuszczenia, atesty, certyfikacje: Posiadamy certyfikat jakości ISO 9001:2000. Wszystkie wyroby przez nas produkowane są zgodne z standardem CE.

Produkowane przez nas wyroby spełniają wysokie wymagania rynku ze względu na stosowanie najwyższej jakości komponentów, solidną konstrukcję i bezpieczeństwo użytkowania ponad to są atrakcyjne cenowo

W roku 2007 Firma H.Sypniewski zrealizowala projekt „ Innowacyjne rozwiazania w Firmie H.Sypniewski poprzez zakup nowoczesnej linii technologicznej”

W 2004 roku Firma H.Sypniewski brała udział w Misji Gospodarczej na Targi “EXPO” w Chinach, Kanton 14-20.10.2004. Realizacja Projektu została częściowo zrealizowana z udziałem środków finansowych pochodzących z Unii Europejskiej w ramach Sektorowego Programu Operacyjnego Wzrost Konkurencyjności Przedsiębiorstw, lata 2004-2006.

Wykonujemy montaż urządzeń, rozdzielni elektrycznych oraz szaf sterowniczych według dostarczonej dokumentacji na własnych podzespołach. Wykonujemy również montaż urządzeń energetycznych z powierzonych materiałów.

Profesjonalnie przeszkolony personel techniczny gwarantuje wysoką jakość wykonywanych usług. Inżynierowie pracujący w dziale przygotowania produkcji tworzą projekty rozdzielni i urządzeń elektroenergetycznych na indywidualne zamówienie klienta.

Kooperacja, projekty, usługi
Nasza firma specjalizuje się w produkcji obudów na potrzeby dystrybutorów energii elektrycznej, budownictwa oraz odbiorców indywidualnych

  • obudów z tworzyw termoutwardzalnych
  • obudów metalowych

Obudowy z tworzyw termoutwardzalnych.
Wychodząc naprzeciw wymaganiom naszych klientów oferujemy realizację indywidualnych projektów zgodnie z dokumentacją klienta w zakresie produkcji obudów z tworzyw sztucznych. Oferujemy usługi w oparciu o nasze doświadczenie w prasowaniu tworzyw termoutwardzalnych i nasz park maszynowy.

Poszukujemy kooperantów do tworzenia nowych wspólnych projektów opartych na tej technologii. Dysponujemy prasami hydraulicznymi o naciskach od 160 ton do 630 ton. Od roku posiadamy również prasę hydrauliczną o nacisku 1500 ton.

Obudowy metalowe.
W naszej ofercie proponujemy również realizacje indywidualnych projektów dotyczących obudów metalowych i różnego rodzaju pulpitów sterowniczych.

Usługi.
Ponadto oferujemy usługi obróbki blach do 3mm grubości na maszynach CNC w zakresie:

  • cięcie,
  • gięcie,
  • spawanie (blacha stalowa, aluminium, ocynkowana, nierdzewna, kwasoodporna)
  • zgrzewanie.

Malowanie proszkowe szerokiej gamy wyrobów i detali z blach stalowych w różnych kolorach wg palety RAL:

  • wysoka jakość, wydajność, najnowsza technologia wykonania,
  • zabezpieczenie antykorozyjne blachy – chemiczne przygotowanie powierzchni przez zastosowanie technologii Gardobond firmy Dynamit Nobel (odtłuszczanie, płukanie, aktywacja),
  • przygotowanie powierzchni poprzez fosforanowanie cynkowe lub żelazowe (wysoka odporność korozyjna do 500 godzin w komorze solnej),
  • maksymalne wymiary malowanych detali 3000 mm x 1200 mm x 800 mm.
ROZWIŃ OPIS
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT