PRODUCENCI
Hager Polo
ul.Fabryczna 10 , 43-100  Tychy
tel. 032 324 01 00

Firma Hager dzięki bogatej ofercie asortymentowej i serwisowej oraz doświadczonym pracownikom oferuje swoim klientom najlepsze rozwiązania. W każdym zakresie, czy to dystrybucji energii, osprzętu elektroinstalacyjnego, automatyki budynków lub bezpieczeństwa obiektów, zarówno w segmencie komercyjnym jak i mieszkaniowym klienci wiedzą, iż znajdują się w dobrych rękach.

Hager, Polo i Tehalit
Marki Polo i Tehalit zostały zintegrowane z marką Hager, co dla wszystkich okazało się zwycięskim rozwiązaniem. Rezultat: nowy podwyższony brand Hager oraz poprawa usług logistycznych względem klienta.

Od 1-ego stycznia wraz z logo zmienia się również wizerunek marki. Żywy, pomarańczowy kolor dwukropka umieszczonego w logo dodatkowo wzmacnia przesłanie, tworząc znak, którego siła reprezentuje całą ofertę nowego brandu Hager.

Nowa marka Hager odzwierciedla pełny zakres produktów i usług, jak również łatwość ich instalowania i użytkowania. Jako specjaliści w zakresie instalacji mieszkaniowych i komercyjnych, dostarczamy szeroki, pełny zakres rozwiązań. Dlatego też, oczywistym staje się połączenie ofert Tehalit i Polo pod jedną marką Hager.

Głównym celem tych działań, jest utworzenie jasnej struktury pod wiodącą marką Hager. Poszczególne marki, takie jak Polo i Tehalit nie znikną lecz staną się częścią nowej marki Hager. Zakres produktowy podzielony został na cztery obszary aplikacji. Każdy z obszarów zostaje jednoznacznie oznaczony innym kolorem, aby ułatwić Państwu odnajdywanie właściwych rozwiązań i produktów.

ROZWIŃ OPIS
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT