PRODUCENCI
Scanpol - Wyłączny Przedstawiciel w Polsce
ul.Słonecznikowa 11, 10-820  Olsztyn
tel. tel. 89 527 80 43 (biuro), 0 501 470 325 (umowy, wyceny), 0 501 036 801 (obsługa klienta), 0 505 606 449 (serwis)

SISTEM AIR – jeden największych europejskich oraz światowych producentów i dystrybutorów systemów centralnego odkurzania. W swojej ofercie firma posiada szeroki wybór jednostek centralnych do domów, mieszkań i apartamentów. Bardzo rozbudowaną gałąź produkcji stanowią też profesjonalne odkurzacze centralne do biur, hoteli i innych obiektów użyteczności publicznej oraz odkurzacze przemysłowe.

Asortyment produktów:  • Materiały instalacyjne zarówno podstawowe, czyli rury i kształtki cienkościenne 2" do zastosowania w domach i mieszkaniach oraz profesjonalny system instalacyjny (śr. od 50 mm do 100 mm) oparty na rurach oraz kształtkach grubościennych do zastosowań w domach i obiektach użyteczności publicznej.

  • W ofercie również rury stalowe i aluminiowe do instalacji przemysłowych.

  • Kilkanaście modeli jednostek centralnych domowych dopasowanych do indywidualnych potrzeb klientów, nowoczesne wzornictwo, najwyższa jakość.

  • Jednostki centralne profesjonalne i przemysłowe z silnikami indukcyjnymi, z elektronicznymi systemami modulacji prędkości obrotowej silnika oraz systemami samoczyszczącymi.

  • Szeroka gama gniazd ssących, bogata kolorystyka, od najprostszych gniazd tworzywa aż do gniazd z możliwością wyboru ramek ozdobnych z tworzywa, metalu, skory, kamienia i szkła.

NOWOŚĆ

Bezprzewodowy wąż ssący Flisy. Sterowanie pracą jednostki odbywa się tu bez udziału tradycyjnego węża z przewodem, narażonym na uszkodzenia, lecz poprzez drogę radiową.

INFORMACJE DODATKOWE

Kraj produkcji: Włochy, Niemcy

Gwarancja: od 2 do 5 lat – na urządzenia domowe, 5 lat – na urządzenia profesjonalne i przemysłowe

Dystrybucja: wyspecjalizowana sieć sprzedaży poprzez hurtownie hydrauliczne oraz firmy instalacyjno-handlowe.

ROZWIŃ OPIS
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT