Akademia dachy i fasady - myślimy ekologicznie

W tegorocznej edycji, która odbędzie się 14 kwietnia, wraz z partnerami Stowarzyszeniem DAFA, Polskim Instytutem Budownictwa Pasywnego, oddziałem SARP-u Wybrzeże w Gdańsku, warszawskim oddziałem SARP-u, a także miesięcznikiem Dachy i Dachy płaskie zapraszamy na szczególne spotkania przeznaczone dla architektów, projektantów i inwestorów.

Akademia dachy i fasady - myślimy ekologicznie

Akademia dachy i fasady to warsztat profesjonalisty połączony z wykładami merytorycznymi poprowadzone przez ekspertów w dziedzinie projektowania oraz wykonania dachów i fasad. Mające odbyć się w Gdańsku warsztaty "Akademia dachy i fasady - myślimy ekologicznie" to przede wszystkim dialog, wymiana opinii pomiędzy poszczególnymi grupami w środowisku, związanych z problematyką architektury i budownictwa.

Podczas tegorocznej edycji Akademii dachy i fasady poruszymy problematykę związaną z dyfuzją i skropliną, czyli procesami zachodzącymi w dachach pochyłych. Przyjrzymy się izolacji akustycznej i termicznej oraz zarządzaniu energią poprzez stosowanie odpowiednich materiałów budowlanych. Poznamy istotne zagadnienia dotyczące projektu odśnieżania dachu jako podstawy do "Instrukcji odśnieżania dachu", a na zakończenie poddamy dyskusji najczęstsze błędy na dachach.

Tegoroczna edycja to zagadnienia rozważane w zgodzie z hasłem "Myślimy Ekologicznie".

W trakcie trwania wydarzenia zapraszamy szczególnie na:

  • konsultacje na stanowiskach sponsorów: Bauder Polska, Röben Polska, Alcoa, Linzmeier Bauelemente, AGC Flat Glass,
  • warsztat projektowania detali dachów w programie ArchiCAD 14. Profesjonalne wizualizacje dla każdego - program Artlantis Studio 3 przygotowany przez firmę WSC Witold Szymanik Graphisoft Center,
  • promocję książki "Wentylacja dachów i stropodachów" autor Krzysztof Patoka,
  • porady fachowców i ekspertów ze Stowarzyszenia DAFA,
  • dla zainteresowanych możliwość odwiedzenia mobilnego showroomu szkła fasadowego AGC FLAT GLASS.

Terminy warsztatów Akademia dachy i fasady:

  • Gdańsk 14 kwietnia br.
  • Białystok 9 czerwca br.
  • Katowice 27 października br.
  • Warszawa 29 listopada br.

źródło i zdjęcie: infoinwest.pl

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT