Targi Materiałów Budownictwa Mieszkaniowego i Wyposażenia Wnętrz DOM

Udział w XVIII Ogólnopolskich Targach Materiałów Budownictwa Mieszkaniowego i Wyposażenia Wnętrz DOM zapowiedziało blisko 300 wystawców. W trakcie ich trwania będzie możliwość zobaczenia

Targi Materiałów Budownictwa Mieszkaniowego i Wyposażenia Wnętrz DOM

Targi Materiałów Budownictwa Mieszkaniowego i Wyposażenia Wnętrz DOM są jednymi z największych w tej branży w południowo - wschodniej Polsce. Odbędą się w dniach 15 - 17 kwietnia br. w Kielcach. Targi DOM to pełna oferta nowoczesnych technologii i materiałów budowlanych, wykończeniowych, instalacyjnych oraz szeroka gama elementów wyposażenia, a także wystroju wnętrz.

Podczas wystawy zaprezentowany zostanie szeroki zakres usług budowlanych, ale także wszystko to, co wiąże się z budową domów - oferty kredytowe, usługi najlepszych projektantów czy tak zwana wykończeniówka. Podczas targów DOM prezentują się producenci mebli, podłóg, zasłon, firan, dywanów, wanien SPA, okien (w tym okien dachowych), drzwi, tapet, farb czy materiałów dekoracyjnych.

Od kilku już lat, można w Kielcach oglądać zaprojektowane i w pełni urządzone kuchnie oraz łazienki, a w punktach doradczych architekci służą fachową pomocą. Przedstawiane są też najnowsze trendy i technologie w urządzaniu kuchni i łazienek.

Można także skorzystać z bezpłatnych porad architektonicznych, instalacyjnych i elektrycznych. Stąd adresatami targów DOM nie są tylko producenci i wystawcy, ale przede wszystkim zwiedzający, dla których wystawa stanowi doskonałe źródło informacji, sugestii czy inspiracji. Targi DOM powinien odwiedzić każdy, kto chciałby sprawić, aby jego dom czy mieszkanie stały się ładniejsze i bardziej funkcjonalne.

Ze względu na różnorodność ofert na targi DOM zapraszamy przedstawicieli firm budowlanych, osoby mające zamiar budować własny dom oraz tych, którzy chcą wprowadzić zmiany w swoich mieszkaniach i zwiększyć ich funkcjonalność. To właśnie w domu czy mieszkaniu powinniśmy czuć się najlepiej. Dlatego w Kielcach podczas XVIII Ogólnopolskich Targów Materiałów Budownictwa Mieszkaniowego i Wyposażenia Wnętrz DOM oferujemy wszystko, co może się do tego przyczynić.

 

źródło i zdjęcie: targikielce.pl

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT