Nowa platforma sprzedażowa firmy Klimas Wkręt-met

Firma Klimas Wkręt-met, wiodący polski producent najwyższej jakości technik zamocowań, wprowadziła nowe narzędzie e-commerce dla swoich klientów.

Nowa platforma sprzedażowa firmy Klimas Wkręt-met

Platforma e-klimas.com to nowoczesne narzędzie informatyczne, dedykowane dla klientów firmy, usprawniające proces zakupowy produktów Klimas Wkręt-met.

Jedną z najważniejszych funkcjonalności platformy jest prezentacja bogatej, aktualnej i przejrzyście skategoryzowanej oferty produktowej wraz z możliwością składania zamówień on-line 24 godziny na dobę.

- Uruchomienie nowej platformy e-commerce jest ważnym etapem na drodze cyfrowej transformacji naszego przedsiębiorstwa - twierdzi Maciej Strychalski, dyrektor marketingu Klimas Wkręt-met.

- Mamy świadomość, że powszechny dostęp do Internetu na dobre zmienił tradycyjny model zakupowy i choć w branży budowlanej zmiana ta następuje stopniowo, to jako lider kategorii zamocowań chcemy być przygotowani na potrzeby zmieniającego się rynku.

- Dzięki platformie e-klimas.com, klienci otrzymują kompleksowe informacje o bogatym portfelu Klimas Wkręt-met w trybie rzeczywistym. Na platformie mogą sprawdzić również ceny oraz dostępność asortymentu, a co najważniejsze - w dowolnym momencie, nawet z telefonu komórkowego, są w stanie złożyć zamówienie.

Ważną funkcjonalnością e-klimas.com jest wyszukiwarka z zaawansowaną funkcją filtrowania i sortowania, co pozwala klientom błyskawicznie dotrzeć do konkretnego produktu, zgodnego z aktualnymi potrzebami. Narzędzie podpowiada też, które z zamocowań jest najbardziej polecane do określonego montażu i wskazuje najpopularniejsze produkty w danej kategorii.

- Mamy przekonanie, że rozwiązanie to na stałe zagości u naszych klientów, gdyż wszystko, czego dotychczas poszukiwali oni off-line, będą teraz w stanie znaleźć w jednym, dostosowanym do ich potrzeb środowisku e-commerce - twierdzi Maciej Strychalski.

Obecnie platforma e-klimas.com obsługuje klientów współpracujących z firmą w ramach segmentów Detal oraz Sieci. Docelowo zostanie ona udostępniona także klientom segmentów Inwestycje, B2B oraz klientom zagranicznym.

Źródło i zdjęcie: Klimas Wkręt-Met

 

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE