Klimas Wkręt-Met z tytułem Złota Budowlana Marka Roku

Firma Klimas Wkręt-met po raz 8. z rzędu została laureatem najbardziej prestiżowego tytułu na rynku materiałów budowlanych w Polsce. Zwycięski laur Złotej Budowlanej Marki Roku 2019 przyznano firmie w kategorii Zamocowania Budowlane. Po raz 4. marka Klimas Wkręt-met otrzymała też tytuł Złotego Championa Rankingu.

Klimas Wkręt-Met z tytułem Złota Budowlana Marka Roku

Już po raz 8. z rzędu wykonawcy branży budowlanej docenili produkty marki Klimas Wkręt-met. W tegorocznym rankingu, realizowanym przez ASM Centrum Badań i Analiz Rynku, obok złotego Lauru Budowlanej Marki Roku, producent z Częstochowy otrzymał najwyższe wyróżnienie Złotego Championa Rankingu w kategorii Zamocowania Budowlane, przyznawanym za wieloletnie uznanie użytkowników. Ten tytuł trafił do firmy już po raz 4. Ponadto firma otrzymała wyróżnienie w kategorii Piany Montażowe.

- Fakt, że nasze produkty doceniane są przez wykonawców, którzy używają ich na co dzień, jest dla nas ogromnym wyróżnieniem. To potwierdzenie, że nasza polityka ścisłej współpracy z praktykami, których wiedza i doświadczenie są dla nas bardzo ważne, jest słuszna. Jej efektem jest sukces całego przedsiębiorstwa. Dziękujemy za zaufanie i zapewniamy, że będziemy stale udoskonalać nasze wyroby- mówi Paweł Klimas, dyrektor Działu Eksportu i Członek Zarządu Klimas Wkręt-met Sp. z o.o.

Budowlana Marka Roku jest dla producentów nagrodą szczególną, ponieważ przyznawaną na podstawie opinii wykonawców, którzy korzystają z materiałów budowlanych na co dzień. Wykonawcy spontanicznie (bez podania listy marek) wskazują marki używane w ciągu danego roku najczęściej oraz te, które według nich cechują się najwyższą jakością i najlepszą relacją ceny do jakości.

Prowadzony od 15 lat ranking to jedyny w Polsce niezależny projekt badawczy o tak szerokim zasięgu. Badanie, prowadzone przez Centrum Badań i Analiz, prezentuje zarówno aktualną klasyfikację, jak i pozycje marek w szeregu kilkuletnim. Dzięki temu można prześledzić wskaźniki jakości współpracy producentów z wykonawcami na przestrzeni ostatnich lat.

Uroczysta gala wręczenia nagród odbyła się 13 czerwca 2019 roku w Hotelu Jachranka k. Warszawy. Wydarzenie zgromadziło licznych gości, w tym przedstawicieli najbardziej znaczących firm związanych z polskim budownictwem, organizacji oraz stowarzyszeń branżowych. Laureaci zostali uhonorowani w kilkudziesięciu kategoriach produktowych. Statuetki oraz tytuły i wyróżnienia przyznane firmie Klimas Wkręt-met odebrał Paweł Klimas, dyrektor Działu Eksportu i członek zarządu Klimas Wkręt-met Sp. z o.o.

Źródło i zdjęcie: Klimas Wkręt-Met

 

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE