Klimas Wkręt-Met partnerem głównym X Kongresu Stolarki Polskiej

Firma Klimas Wkręt-Met, wiodący producent wysokiej jakości technik zamocowań w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej, objął rolę patrona generalnego X Kongresu Stolarki Polskiej, organizowanego przez Związek Polskie Okna i Drzwi.

Klimas Wkręt-Met partnerem głównym X Kongresu Stolarki Polskiej

Branża stolarki budowlanej odlicza dni do zbliżającego się X Kongresu Stolarki Polskiej. W czasie dwudniowego spotkania odbędą się prezentacje, podsumowania oraz dyskusje na tematy związane z transformacją cyfrową, która w szybkim tempie staje się częścią strategii rozwoju wielu przedsiębiorstw.

Uczestnicy będą m.in. starali się zmierzyć z odpowiedzią na pytanie czy sektor stolarki budowlanej w Polsce jest gotowy na rewolucje cyfrową - wejście w erę przemysłu 4.0. Marka Klimas Wkręt-Met przyłączyła się do wydarzenia w roli partnera generalnego.

Klimas Wkręt-Met partnerem X Kongresu Stolarki Polskiej

Dynamiczny postęp technologiczny, a co za tym idzie coraz bardziej wymagający klienci, narzucają konieczność szybkiego dostosowywania się przedsiębiorstw do zmieniającej się rzeczywistości. Firma Wkręt-Met dużą uwagę skupia na budowaniu świadomości i kultury organizacyjnej, które mają sprzyjać cyfryzacji.

- Wciąż przekonujemy się o tym, że transformacja w erze cyfrowej nie ogranicza się do wprowadzenia do firmy najnowszych technologii, ale przede wszystkim do zmiany modelu biznesowego, przygotowania organizacji, ludzi i narzędzi do gotowości na kreowanie nowych potrzeb klientów. Nasza obecność na Kongresie w roli partnera generalnego nie jest w związku z tym przypadkowa.

- Jako jeden z głównych dostawców technik zamocowań musimy zapewnić dobry produkt, ale też stosować otwartą perspektywę strategii współpracy z naszymi partnerami handlowymi, którzy biorą czynny udział, bądź też już są przedstawicielami firm działających w oparciu o przemysł 4.0 - podkreśla Maciej Strychalski, dyrektor marketingu w Klimas Wkręt-Met. Integracja i dialog

Firma Klimas Wkręt-Met jest związana ze Związkiem Polskie Okna i Drzwi od 2013 roku. Czynnie angażuje się nie tylko w kolejne Kongresy Stolarki Polskiej ale i inne inicjatywy Związku POiD, takie jak akcja Dobry Montaż oraz towarzysząca Międzynarodowym Targom Architektury i Budownictwa Budma - Monteriada.

- Branża stolarki budowlanej od wielu lat stanowi jeden z mocnych akcentów polskiej gospodarki, mający duży udział w wytwarzaniu wartości dodanej brutto, utrzymywaniu miejsc pracy i nakładach inwestycyjnych.

- Związek natomiast zrzesza Orłów polskiej stolarki, marki, które widzą potrzebę inicjowania dialogu na temat rozwoju branży, a przede wszystkim ten dialog prowadzą. Podejmując kolejne inicjatywy, chcemy dołożyć swoją cegiełkę w budowaniu jak najwyższych standardów we wszystkich obszarach działalności przedsiębiorstw - dodaje Maciej Strychalski.

Jubileuszowy X Kongres Stolarki Polskiej odbędzie się w dniach 23-24 maja 2019 roku w hotelu Warszawianka w Jachrance. O znaczeniu transformacji cyfrowej rozmawiać będą m.in. dr Witold Jankowski, redaktor naczelny „Harvard Business Review Polska”, prezes zarządu ICAN Institute, Andrzej Soldaty lider projektu Platforma Przemysłu Przyszłości w Ministerstwie Przedsiębiorczości i Technologii, Robert Konieczny z KWK PROMES.

Źródło i zdjęcie: Klimas Wkręt-Met

 

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE