PRODUCENCI
Klimas Wkręt-met
ul.Wincentego Witosa 135/137, 42-233  Mykanów, Kuźnica Kiedrzyńska
tel. 801 477 477, 34 377 71 00

Firma Klimas Wkręt-met powstała w roku 1990, jako kontynuacja działań rodzinnego przedsiębiorstwa, zajmującego się produkcją elementów z tworzyw sztucznych.

Obecnie Klimas Wkręt-met, jako największy producent wysokiej jakości technik zamocowań w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej, dostarcza swoje produkty do ponad 50 krajów.

Własne zaplecze produkcyjne pozwala na niezależność na każdym etapie produkcji. Firma posiada dwa zakłady produkcyjne o powierzchni ponad 50 tys. m2, nowoczesny park maszynowy i narzędziownię z zaawansowanymi centrami obróbczymi, dział badań i rozwoju wyposażony w precyzyjne urządzenia do kontroli surowców i wkrętów oraz centrum logistyczne z 30 stanowiskami przeładunkowymi zapewniającymi sprawną dystrybucję produktów na całym świecie. Funkcjonowanie firmy i sam proces produkcyjny oparte są na Systemie Zarządzania Jakością ISO 9001:2008.

Oferta firmy obejmuje m.in. wkręty do mocowania w elementach PVC, łączniki do montażu okien i drzwi, kołki ramowe i rozporowe, łączniki do izolacji termicznych będące istotnym elementem domów pasywnych, wkręty hartowane i wkręty ciesielskie do drewna, wkręty samowiercące i samogwintujące do blach i pokryć dachowych, kotwy mechaniczne i chemiczne, śruby i wkręty metryczne, zamocowania do technologii gipsowo-kartonowych.

Jakość produktów marki Klimas Wkręt-met jest potwierdzona wieloma polskimi oraz europejskimi certyfikatami i aprobatami wydawanymi na podstawie dokładnych badań najlepszych instytutów badawczych związanych z budownictwem. Firma wielokrotnie została też nagrodzona najważniejszymi nagrodami branżowymi, m.in. Złotą Budowlaną Marką Roku.

ROZWIŃ OPIS