Trwała i estetyczna podsufitka Galeco DECOR

Podczas budowy domu bierzemy pod uwagę nie tylko jego wielkość i funkcjonalność, ale także wygląd. Dlatego warto zadbać, by wykończenie dachu naszego domu było estetyczne i dobrze dobrane do pozostałych elementów budynku. Jednym ze sposobów na eleganckie wykończenie okapu dachowego jest podsufitka, służąca do zabudowy spodniej strony okapu.

Trwała i estetyczna podsufitka Galeco DECOR

Podsufitka Galeco DECOR jest elementem nie tylko dekoracyjnym, ale zapobiega także niszczeniu okapu i zabezpiecza dach przed zagnieżdżeniem się owadów czy ptaków. Optymalna konstrukcja elementów podsufitki pomaga w prostym i szybkim zamontowaniu, a niewielka waga umożliwia stosowanie jej także na delikatnych strukturach. Materiał PVC, w odróżnieniu od drewna i metalu, nie wymaga konserwacji a dzięki zastosowaniu tworzywa najwyższej jakości podsufitka zachowuje swoje parametry na lata, niezależnie od warunków pogodowych.

Podsufitka Galeco DECOR jest dostępna w wielu kolorach (grafitowy, złoty dąb, orzechowy, ciemnobrązowy), dzięki czemu pasuje do praktycznie każdego dachu czy stolarki okiennej. Panele systemu podsufitki Galeco DECOR składają się z następujących elementów: podsufitka pełna 295 x 4000 mm, podsufitka wentylowana/ perforowana 295 x 4000 mm, listwa montażowa typu "J" o długości 4000 mm, listwa montażowa typu "H" o długości 4000 mm czy narożnik zewnętrzny długości 4000 mm.

Podsufitka Galeco DECOR to nie tylko estetyka i łatwość montażu. Dzięki kompletnemu systemowi listew montażowych podsufitkę można stosować do każdego rodzaju okapu dachowego.

źródło i zdjęcie: Galeco

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT