JAKOŚĆ ROKU 2014 dla Galeco

Potentat w branży systemów rynnowych, firma Galeco Sp. z o.o., została nagrodzona prestiżowym tytułem JAKOŚĆ ROKU 2014. To już trzeci taki certyfikat dla polskiego producenta, tym razem przyznany w kategorii PRODUKT. Jako trzykrotny laureat konkursu, Galeco otrzymało również specjalne wyróżnienie JAKOŚĆ ROKU ZŁOTO.

JAKOŚĆ ROKU 2014 dla Galeco

JAKOŚĆ ROKU to największy i najbardziej prestiżowy konkurs w Polsce, promujący projakościowe postawy i działania polskich firm oraz propagujący najwyższe standardy prowadzenia działalności gospodarczej i dobre praktyki biznesowe. Droga do otrzymania certyfikatu wcale nie jest prosta. Organizatorzy przykładają ogromną wagę do wysokiego poziomu merytorycznego konkursu, dbając tym samym o jego prestiż - zarówno w Polsce, jak i poza jej granicami. Mimo wszystko, z roku na rok zainteresowanie projektem nieustannie rośnie i przyciąga coraz większą liczbę firm chętnych do przystąpienia do weryfikacji. Przedsiębiorstwa i instytucje nominowane do nagrody nieustannie dążą do podnoszenia jakości zarządzania, produkcji oraz oferowanych usług, a tegoroczna, dziewiąta już edycja, zgromadziła ich rekordową liczbę. Tym samym poziom konkursu, a także konkurencja, były wyjątkowo wysokie.

Certyfikaty i godła JAKOŚĆ ROKU w roku 2014 przyznawane były w pięciu, wybranych przez firmy, kategoriach: PRODUKT, USŁUGA, INNOWACJA, EKOLOGIA lub NAUKA. Niezależna kapituła konkursowa, po przeprowadzeniu audytu i weryfikacji dokumentacji, doceniła wysokie standardy działalności Galeco oraz zaangażowanie pracowników i kadry zarządzającej w podnoszenie jakości produktów firmy i przyznała jej wyróżnienie w pierwszej kategorii. Nagrodzonym produktem jest niezwykle innowacyjny system Galeco BEZOKAPOWY, przeznaczony dla domów jednorodzinnych, budynków mieszkalnych i małych obiektów przemysłowych o niestandardowych, nowoczesnych bryłach pozbawionych tradycyjnego okapu.

Firma Galeco otrzymała również certyfikat JAKOŚĆ ROKU ZŁOTO - specjalną nagrodę dla trzykrotnych laureatów konkursu. Przyznane wyróżnienie jednoznacznie dowodzi bardzo wysokiej jakości produktów i usług Galeco, ciągłego działania na rzecz poprawy standardów pracy, a także ukierunkowania firmy na nieustanny rozwój w zakresie innowacji. Przyznanie tak prestiżowej nagrody stanowi tym samym potwierdzenie silnej pozycji rynkowej polskiego producenta systemów odprowadzania wody deszczowej, który od lat znajduje się w ścisłym gronie najbardziej rozpoznawalnych marek w branży budowlanej i architektonicznej.

Oficjalne wręczeni certyfikatów i statuetek odbędzie się 23 marca 2015 r. w Warszawie podczas uroczystej Gali Finałowej towarzyszącej I Europejskiemu Kongresowi Jakości.

źródło i zdjęcie: Galeco

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT