Blachodachówka w nowoczesnych stylizacjach architektonicznych

Dzięki swojej wytrzymałości, trwałości i estetyce wykonania, blachodachówka cieszy się dużą popularnością także w przypadku nowoczesnych stylizacji architektonicznych. Inwestor może wybierać spośród wielu form przetłoczenia blachy, możliwości zastosowania tego pokrycia są praktycznie nieograniczone. Dobierając odpowiednią blachodachówkę stworzymy dach o wysokich walorach użytkowych i unikalnym wyglądzie.

Blachodachówka w nowoczesnych stylizacjach architektonicznych

Jak dobrać kolor blachodachówki?

W nowoczesnych stylizacjach architektonicznych często stosuje się pokrycia blaszane w kolorze szarym, antracytowym lub czarnym. To barwy, które świetnie pasują do minimalistycznych i nowoczesnych budynków.

Również blachodachówka w stonowanych czerwieniach i odcieniach zielonego doskonale sprawdza się w połączeniu z nowoczesną architekturą. Tworzy harmonijne zestawienia z białymi lub szarymi elewacjami, pokrytymi tynkiem. Ponadto łatwo skomponujesz ją z takimi materiałami jak szkło, szlifowany beton czy drewno.

Jaki dach pasuje do obiektu o prostych bryłach?

Przy kryciu nowoczesnych, często minimalistycznych w formie budynków, możesz z powodzeniem wykorzystać blachodachówkę Malta. Cięty na wymiar materiał jest przeznaczony do krycia dachów o prostej konstrukcji.

Jeżeli Twój dach ma połacie o mniej regularnych kształtach, optymalnym wyborem będzie np. blachodachówka modułowa Moderno. Ma ona ten sam wzór przetłoczenia, co Malta. Jednak niewielkie arkusze są znacznie wygodniejsze w montażu i ograniczają do minimum ilość odpadów.

Jeżeli planujesz wykorzystanie blachodachówki ciętej na wymiar lub blachodachówki modułowej, chętnie odpowiemy na wszystkie pytania związane z parametrami technicznymi i sposobem instalacji tych pokryć dachowych. Zadzwoń lub napisz, aby skorzystać z porady eksperta.


źródło i zdjęcia: Hanbud

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT