Dachówki Gerard Roofing - przegląd produktów

Od ponad 50 lat Gerard AHI Roofing jest innowatorem w zakresie powlekanych, wytłaczanych powlekanych dachówek metalowych z posypką skalną i największym producentem na świecie, z czterema zakładami produkcyjnymi (w Nowej Zelandii, Stanach Zjednoczonych, Malezji i na Węgrzech).

Dachówki Gerard Roofing - przegląd produktów

W Polsce Gerard Ahi Roofing obecne jest już od ponad 25 lat. Ma doświadczoną bazę przeszkolonych dekarzy oraz zespołów sprzedażowych i serwisowych, jak i bogatą
bazę obiektów referencyjnych.

GERARD - to 6 innowacyjnych profili w 13 naturalnych kolorach skały (w tym czerwień burgundzka), odpornych na odbarwienia, promienie UV, czy kwaśne deszcze.
Blachodachówka Gerard z posypką składa się z 8 warstw. Stal zabezpieczona Alu Cynkiem, to serce dachówki, które zapewnia jej wytrzymałość, sztywność i niewielką masę. Każda z 8 warstw pełni podwójną funkcję ochrony poprzedniej warstwy oraz spoiwa między warstwą poprzednią i następną. Warstwy końcowe po każdej stronie pełnią dodatkowo funkcję ozdobną, w szczególności posypka z naturalnej skały wulkanicznej, która pokrywa 100% powierzchnia panelu, chroniąc go przed korozją, warunkami atmosferycznymi, oraz nadając naturalny nieodbarwialny kolor skały.

CLASSIC - symbol odwiecznej doskonałości i klasyki. Odzwierciedla ona trwałość tradycyjnego, precyzyjnego rzemiosła, które przetrwało próbę czasu.

HERITAGE - inspirowani trwałym i pięknym dziedzictwem przekazywanym z pokolenia na pokolenie, architekci XXI wieku ponownie odkrywają tradycyjne wartości
minionych epok. Łącząc dziedzictwo przeszłości z nowoczesnymi wymaganiami projektowymi, AHI Roofing stworzyło niepowtarzalny projekt lekkiej dachówki - karpiówki na miarę XXI wieku.

DIAMANT - Gerard Diamant to innowacyjna dachówka zainspirowana przez najtwardszy i jeden z najtrwalszych materiałów znanych człowiekowi. Klasyczny wygląd w bogatej linii kolorów i wytrzymałość na nawet najbardziej skrajne warunki atmosferyczne.

MILANO - profil o ponadczasowym wyglądzie tradycyjnych dachów śródziemnomorskich. Łagodne krawędzie oraz uniwersalność tego atrakcyjnego profilu zapewnią
architektom i projektantom wygodę pracy w oparciu o szeroki asortyment akcesoriów dachowych.

SENATOR - do połowy XX wieku gont bitumiczny był najpowszechniej stosowanym materiałem do budowy dachów. Nakładające się na siebie dachówki były pierwotnie wyrabiane jako niewielkie płytki z drewna cedrowego lub terakoty. Gerard Shingle odtwarza trójwymiarowy gont bitumiczny, wykorzystując materiały i technologie XXI wieku z wykończeniem w postaci cieniowanej posypki mineralnej. Występuje w czterech zestawieniach kolorów.

CORONA - naturalny atrakcyjny wygląd dachów gontowych odtworzony został w postaci dachówki Gerard Corona, zapewniającej jednocześnie łatwość montażu.
Gerard Corona zyskał również ogromną popularność na polskim Podhalu i w Zakopanem gdzie z powodzeniem zastąpił tradycyjny gont drewniany. W Polsce mamy już blisko 10 tysięcy dachów pokrytych Coroną.

GERARD AHI ROOFING
FLETCHER BUILDING ROOF TILE GROUP

ul. Modularna 3a, 02-238 Warszawa
tel. 22 575 52 25, faks 22 575 52 23
e-mail: info@ahiroofing.pl
www.gererdroofs.pl

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT