PROLINE ze Złotym Laurem Konsumenta

W edycji 2023 ogólnopolskiego badania konsumenckiego Złoty Laur Konsumenta marka PROLINE znów okazała się najwyżej cenionym wyborem dla użytkowników narzędzi ręcznych. To wyróżnienie cieszy szczególnie – wskazuje na utrzymująca się satysfakcję z wyboru produktu i lojalność ze strony klientów.

PROLINE ze Złotym Laurem Konsumenta

Piąty z rzędu tytuł Złotego Lauru Konsumenta można uznać za swego rodzaju tradycję, która staje się mocnym zobowiązaniem – zwłaszcza obecnie, w warunkach dalekich od ogólnej rynkowej stabilności.

Laur Konsumenta to jeden z pierwszych i jednocześnie najbardziej liczących się certyfikatów konsumenckich w kraju. Przyznawany jest w wyniku przeprowadzanego od 17. lat plebiscytu powszechnej popularności produktów oraz usług realizowanego na reprezentatywnych grupach konsumenckich.

O kolejności miejsc w każdej kategorii produktowej decyduje jedynie liczba głosów oddanych przez konsumentów – to jasne kryteria, przekładające się na transparentny i w pełni odzwierciedlający rynkową rzeczywistość sprawiedliwy werdykt.

W ofercie PROFIX znajdują się wysokiej jakości narzędzia PROLINE, elektronarzędzia dla profesjonalistów i hobbystów TRYTON i VULCAN oraz odzież robocza i BHP marki LAHTI PRO, będące połączeniem bezpieczeństwa i nowoczesnego, modnego designu.

Na sieć sprzedaży PROFIX, składa się ponad pięćdziesiąt biur handlowych swym zasięgiem obejmujących terytorium całego kraju. Produkty znajdujące się w ofercie PROFIX trafiają do 5000 odbiorców biznesowych (sklepów, salonów technicznych) w Polsce i za granicą.


źródło i zdjęcia: PROFIX

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT