Popularne odkurzacze WD Kärcher w ulepszonej formule

Cenione przez klientów odkurzacze WD do pracy na sucho i mokro zmieniają się. Posłużą do odkurzenia wnętrza auta, pomogą posprzątać warsztat majsterkowicza, zrobić porządek w piwnicy czy garażu oraz „odgruzować” ogród. Posłuchaliśmy klientów i wprowadziliśmy w ulepszonych WD-kach szereg usprawnień, które były oczekiwane. Zmiany te sprawiają, że klasyczne już WD zyskują jeszcze lepszą skuteczność czyszczenia, doskonałą wydajność energetyczną, mają więcej zastosowań i lepszą filtrację.

Popularne odkurzacze WD Kärcher w ulepszonej formule

Odkurzacze do pracy na mokro i sucho to niezastąpieni pomocnicy do wszelkich prac wokół domu, czyszczenia auta, drobnych prac remontowych czy majsterkowania. WD-ki to doskonałe sprzęty, które od lat cieszą się dobrymi opiniami klientów, którzy cenią je za skuteczność, dobry stosunek jakości do ceny i niezawodność. Teraz w ulepszonej wersji linia tych odkurzaczy jest jeszcze bardziej dopasowana do oczekiwań użytkownika.

System czyszczenia filtra 

Nowe odkurzacze, nawet w klasie podstawowej, są wyposażone w filtr kartridżowy, który jest wyjątkowo łatwy do założenia i nie wymaga wymiany przed odkurzaniem płynów.

Zamiast tradycyjnych papierowych worków filtracyjnych, Kärcher stosuje we wszystkich modelach worki z włókniny. Materiał włókninowy jest znacznie bardziej wytrzymały, trwalszy i łatwiejszy w obsłudze. Filtr musi być regularnie czyszczony, aby nie dopuścić do zmniejszenia siły ssącej. Płaskie filtry plisowane stosowane w odkurzaczach serii WD 4 są umieszczone z boku w specjalnej kasecie, dzięki czemu nie trzeba otwierać odkurzacza, aby wyczyścić filtr. Wystarczy go po prostu wyjąć razem z kasetą. Jest to rozwiązanie pozwalające na transport zabrudzonego filtra bez kontaktu z zanieczyszczeniami.

Odkurzacze wyższej klasy - WD 5 są dodatkowo wyposażone w system czyszczenia filtra. Jeśli w trakcie pracy siła ssania spadnie, ponieważ cząsteczki kurzu zablokują filtr, można je usunąć jednym naciśnięciem przycisku, który sprawi, że strumień powietrza zwrotnego oczyści filtr.

Wbudowane gniazdko dla elektronarzędzi

Wybrane modele (WD 3, WD 5 i WD 6) są dostępne z wbudowanym gniazdkiem do podłączenia elektronarzędzi. Dzięki temu narzędzia, takie jak na przykład pilarka tarczowa, mogą być obsługiwane bezpośrednio przez odkurzacz. Odkurzacz uruchamia się i zatrzymuje automatycznie wraz z narzędziem. W najwyższych modelach klasy WD 5 i WD 6 istnieje możliwość płynnej regulacji wydajności w celu zapewnienia energooszczędnej pracy dostosowanej do wykonywanych zadań.

Udogodnienia dla użytkowników

Urządzenia nowej serii pozwalają teraz użytkownikowi na bezpieczne zamocowanie węża ssącego lub ssawki podłogowej na obudowie. Jest to rozwiązanie, które wpływa na ergonomię i wygodę pracy. Ponadto we wszystkich modelach na obudowie urządzenia znajdują się schowki na akcesoria. Teraz nic już się nie zawieruszy, bo cały osprzęt będzie bezpiecznie przechowywany na urządzeniu.

Przewód elektryczny oraz wszystkie akcesoria można przechowywać bezpośrednio na odkurzaczu, co pozwala zaoszczędzić miejsce. W modelach od WD 3 istnieje dodatkowo możliwość zwijania węża ssącego na urządzeniu. Wszystkie urządzenia (z wyjątkiem WD 4) wyposażone są w funkcję wydmuchu, która ułatwia sprzątanie trudno dostępnych miejsc czy też na przykład pomaga podczas prac ogrodowych - można dzięki niej gromadzić liście w jedno miejsce.

Źródło i zdjęcie: Kärcher

 

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT