Przemalowanie krzeseł na kolory lata - przykładowe aranżacje

Flora za oknem rozwinęła się w pełni i zachwyca kolorami. Często chcemy wyjść z domu tylko dla podziwiania intensywnych barw przyrody. Szybkim, a jednocześnie efektownym sposobem wprowadzenia letnich kolorów może być przemalowanie mebli na trasie lub w domu. Prezentujemy kilka aranżacji stanowiących dowód, że nawet proste krzesło można zamienić w ozdobę.

Przemalowanie krzeseł na kolory lata  - przykładowe aranżacje

Kolory lata w domu i na balkonie - przykładowe aranżacje

Balkon w pastelach to bardzo urokliwe miejsce na popołudniowy letni odpoczynek po dniu pracy. Krzesło i stolik w kolorze Melon z palety Beckers Designer Universal stworzą ciekawą kompozycję w zestawieniu z drewnianym panelem i skrzynią w odcieniu Light Grey.

Całość aranżacji uzupełni ławeczka w odcieniu Vannila Cream, która w razie potrzeby może pełnić rolę podręcznego bufetu lub siedziska dla gości. W zaznaczeniu wakacyjnego klimatu balkonu nieodzowną rolę odegrają też bogato wykorzystane różnorodne rośliny doniczkowe.

Ławka w kolorze Vannila Cream doskonale uzupełni balkonową aranżację fot. Tikkurila Polska S.A.
 

Miks kolorów będzie także trafionym pomysłem na renowację mebli ogrodowych. Te w odcieniach Candy Pink, Wave i Aqua będą wybijać się nawet w ukwieconym otoczeniu, podkreślać odprężający charakter zakątka oraz nietuzinkowy styl  domowników.

Krzesła ogrodowe pomalowane na kolory Candy Pink, Wave i Aqua fot. Tikkurila Polska S.A.
 

Meble w nietypowym kolorze sprawdzą się również doskonale jako designerski element wystroju wnętrza. Miłośników nowoczesnych aranżacji z pewnością urzeknie propozycja metalowych krzeseł w kolorze Aqua, które pozwolą utrzymać prostotę wystroju, a jednoczesne dodadzą mu oryginalności.

Metalowe krzesła pomalowane odcieniem Aqua fot. Tikkurila Polska S.A.
 

Szukający rozwiązań w klasycznym stylu mogą pokusić się o samodzielne pomalowanie starych drewnianych krzeseł wdzięcznym odcieniem Wave, dzięki czemu całość wnętrza zyska orzeźwiający, a jednocześnie przytulny charakter. Ten prosty zabieg kolorystyczny pozwoli też stworzyć spójny zestaw z krzeseł o różnym kształcie i charakterze. Takiej metamorfozy można dokonać samodzielnie, bez większego trudu uzyskując piękny efekt. Malowanie emalią Beckers Designer Universal jest bowiem łatwe i szybkie, gdyż pokryte nią powierzchnie wysychają w ciągu godziny. Przy tym jest to produkt ekologiczny i rekomendowany przez Polskie Towarzystwo Alergologiczne

Krzesła drewniane odświeżone z wykorzystaniem odcienia Wave fot. Tikkurila Polska S.A.

 

źródło i zdjęcia: Tikkurila Polska S.A.

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE