Jak wybrać odpowiedni brodzik?

Wielkość kabiny prysznicowej zależy od rozmiarów brodzika, dlatego wybór tego elementu jest ważny podczas remontowania łazienki. Ponadto wybierając brodzik prysznicowy należy brać pod uwagę materiał, z jakiego jest zrobiony, jego kształt a także kolor.  

Jak wybrać odpowiedni brodzik?

Brodziki z akrylu

Akryl to najpopularniejsze tworzywo, z jakiego wykonane są brodziki. Ich powierzchnia zdaje się być ciepła w dotyku, a same brodziki są gładkie, lekkie, łatwe w montażu. Do tego ich wygląd pasuje do nowoczesnego wystroju łazienki.

Brodziki ceramiczne

Jeśli szukasz niedrogiego, łatwego do mycia brodzika, dobrym wyborem są modele wykonane z ceramiki - odporne, trwałe, wytrzymałe, o estetycznym wyglądzie. Ich wykończenie i olśniewający blask dodają elegancji każdemu pomieszczeniu, antypoślizgowe powierzchnie zapewniają komfort i bezpieczeństwo.

Brodziki z materiału Stonex

Brodziki wykonane z odpornego i trwałego materiału Stonex można montować na równi z podłogą, a dzięki teksturowanej powierzchni odznaczają się one wysokimi właściwościami antypoślizgowymi. Ze względu na wysoką klasę twardości są odporne na uszkodzenia i zaplamienia, dzięki czemu mogą służyć przez długie lata.

Co więcej, brodziki są dostępne w różnych wersjach kolorystycznych naturalnego wykończenia i o różnej strukturze - drewna: Helios, kamienia: Terran oraz gładkie: Aeron - aby spełniać wymagania każdego typu łazienki.

Bogaty wybór kolorów

Czasy, kiedy biel była jedynym możliwym kolorem brodzika dawno poszły w zapomnienie. Dziś sami podejmujemy decyzję, w jaki sposób dodamy charakteru naszej przestrzeni łazienkowej.

Inspiracja naturą - wnętrze ocieplisz wybierając brodziki Helios odwzorowujące strukturę drewna lub dodasz ekstrawagancji wprowadzając inspirację kamieniem - brodziki Terran. Bogata oferta kolorów nie pozwoli nudzie zagościć w łazience.

Dopasowany kształt brodzika

Masz małą łazienkę, z pozoru nieustawną? A może przestrzeń jest tak duża, ze można się w niej zgubić? Zdecyduj się na najlepsze rozwiązanie - funkcjonalne i estetyczne - i wybierz kształt brodzika w ten sposób, by jak najlepiej zagospodarować strefę prysznicową.

Nie musisz pozostawać wierny standardowym wymiarom - w przypadku brodzików Terran istnieje możliwość docięcia na wymiar.

Brodzik antypoślizgowy

Kolejnym kryterium wyboru stało się bezpieczeństwo. Nasza łazienka ma być miejscem relaksu, odpoczynku, oazą spokoju. Brodziki Terran i Helios sprawdzą się rewelacyjnie w użytkowaniu zarówno przez osoby starsze, jak i dzieci.

 

źródło i zdjęcia: Roca

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT