Jak wybrać zestaw prysznicowy?

Orzeźwiający prysznic to idealny sposób na rozpoczęcie dnia. Istotne jest, aby odpowiednio dobrać komplet prysznicowy. Powinien on być dobry jakościowo, spełniać oczekiwania co do funkcjonalności i pasować do wnętrza łazienki.

Jak wybrać zestaw prysznicowy?

Wybór prysznica nie jest łatwy, ponieważ nowoczesne rozwiązania oferują wiele możliwości - kilka rodzajów strumienia, wykończeń i innych elementów składowych. Prysznic może pełnić funkcję terapeutyczną kojąc lub pobudzając nas do działania.

Osoby, które wolą gotowe rozwiązania mogą wybrać komplet. Taki zestaw prysznicowy, w niektórych wypadkach można zamontować samemu nie zastanawiając się nad kompozycją poszczególnych elementów. W zależności od preferencji zestawy są oferowane w różnych konfiguracjach.

Taniej i wygodniej w zestawach

Seria Cala oferuje zestaw 3 w 1, który nie tylko ułatwia nam proces doboru elementów to jeszcze jest tańszy i ma atrakcyjniejszą cenę niż zakup osobno każdej części. W zestawie znajdują się bateria wannowo-prysznicowa z okrągłą głowicą i zestawem punktowym ze słuchawką. Cały komplet oferowany jest w modnym i eleganckim czarnym wykończeniu.

Natomiast seria L20 oferuje w atrakcyjnej cenie zestaw 3 w 1. Do zestawu należą bateria wannowo-prysznicowa podtynkowa z okrągłą deszczownicą i słuchawką z zestawem punktowym w błyszczącym chromie. Oba rozwiązania są gotowym uniwersalnym pomysłem na prysznic w modnych i wysokiej jakości wykończeniach i w dobrej cenie.

Zestawy gotowe do montażu

Zwolennikom prostych niedrogich zestawów proponujemy prysznic z drążkiem, z różnymi rodzajami słuchawek, które oferują większe lub mniejsze główki prysznicowe z kilkoma funkcjami takimi jak np. strumień-ulewa, deszcz, strumień pulsacyjny. łagodny, ekonomiczny (50%), pulsacyjny.

Strumienie dają prawdziwą przyjemność i hydroterapię. Słuchawki oferują również różny kształt  i wielkość przypominając i pełniąc funkcję deszczowni.

Innym gotowym do montażu pomysłem jest kolumna natryskowa z deszczownią. Taki zestaw wygląda spektakularnie i może zawierać  obrotową deszczownię czy teleskopowe ustawienie wysokości w wybranych modelach.

Kolumna Atlas jest wyposażona dodatkowo w praktyczną półkę na niezbędne w łazience akcesoria, którą można zdejmować. Wybrane modele wyposażone są w baterię termostatyczną, kolumny Event mogą być wyposażone w deszczownie kwadratowe lub okrągłe.

Rozwiązania w różnych kolorach

Osoby, które urządzają łazienkę w wykończeniach czarnym szczotkowanym, w połysku i w macie, czy różowym złocie mogą dobrać również zestaw natryskowy. Do wyboru są deszczownie, drążki, zestawy podtynkowe i natynkowe i termostaty. Każdy może znaleźć najlepszą dla siebie wersję pod względem funkcjonalnym, estetycznym i kosztowym.

Zwolennicy własnych wyborów mogą zdecydować się na swój indywidualny zestaw. Można wybrać baterię prysznicową natynkową lub podtynkową również termostatyczną, dobrać jedną z wielu rodzajów słuchawek prysznicowych mniejszych, większych, kwadratowych i okrągłych czy cylindrycznych, które w zależności od modelu mają różne rodzaje strumienia.

Dzięki temu możemy zrobić sobie naprawdę terapeutyczną kąpiel. Strumień-ulewa, deszcz, strumień pulsacyjny ma słuchawka Plenum Go, a słuchawka Sensum ma aż cztery funkcje: strumień-deszcz, łagodny, ekonomiczny (50%) i pulsacyjny.

Rozwiązania natynkowe można zbudować na różnej wysokości drążkach od wysokości 70 cm do 90 cm, można dobrać funkcjonalne akcesoria np. mydelniczkę, która będzie zawsze pod ręką czy wąż prysznicowy Neo-flex o różnej długości i w wykończeniu metalowym lub satynowym.

 

źródło i zdjęcia: Roca

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT