Wanny w stylu vintage - efekt wow gwarantowany

Istnieją przedmioty, które nigdy nie wychodzą z mody. Dowodzą tego wolnostojące, charyzmatyczne wanny w stylu vintage. Ergonomiczne kształty klasycznych wanien zachęcają, aby zanurzyć się w nich po ciężkim dniu, zamknąć oczy, odprężyć się i zapomnieć o całym świecie.

Wanny w stylu vintage - efekt wow gwarantowany

Wyrafinowane, inspirowane antykiem wanny, dzięki dodatkom i nieskończonym, stale unowocześnianym wariantom aranżacyjnym, doskonale adaptują się do łazienek w każdym stylu.

Dzięki różnym konfiguracjom, dodatkom, takimi jak baterie, czy nóżki, a także dzięki kształtom i kolorom, możemy odkryć te produkty na nowo i zaaranżować z ich pomocą ultranowoczesną przestrzeń. Niezależnie więc od wystroju wnętrza, każdy może dziś spełnić marzenie o wolnostojącej wannie i korzystać z niezapomnianych kąpieli… z bąbelkami w dłoni lub w wodzie.

Aby uzyskać efekt przestronności w naszej łazience, warto postawić na otwarte przestrzenie i czyste geometrie. Idealnie, jeśli możemy przy tym operować naturalnym światłem. Jednak nie w każdej łazience mamy takie możliwości.

Jak zatem sprawić, by nasza łazienka wyglądała na przestronną, a do tego uzyskać tzw. „efekt wow”? Roca ma dla nas propozycję nie do odrzucenia. Aby uzyskać taki efekt, warto zoptymalizować przestrzeń, instalując umywalkę ścienną bądź toaletę w mniejszym rozmiarze, ale… obowiązkowo pozostawić centralne miejsce dla wanny.

Tak.. bo wtedy wchodzi ona: cała na biało! Wolnostojąca, o wysublimowanych kształtach i stworzona z najwyższej jakości nowoczesnych materiałów Stonex® - wanna Maui. W zależności od potrzeb, wanny z kolekcji Maui występują w wersji owalnej zaoblonej lub kwadratowej.

Dla tych, którzy lubią dłuższe kąpiele, Roca ma świetną wiadomość. Ściany, które po zanurzeniu się w wannie, sprawiają wrażenie miękkich i przytulnych, dzięki odporności termicznej wykorzystanego materiału, dłużej utrzymują temperaturę wody.

Wanna Roca z kolekcji Maui w wersji kwadratowej.

Łączenie klasyki z nowoczesnością

Łączenie różnych trendów i kontrastów to klucz do nowoczesnego i niekonwencjonalnego stylu, który łączy materiały, wykończenia i wzory, aby podkreślić siłę różnorodności. Meble klasyczne lub kolonialne łączą się dziś na przykład w łazienkach z nowoczesnymi umywalkami.

To do takich właśnie wnętrz doskonale pasują też wolnostojące wanny z serii Newcast. Wszystko dzięki niezwykle oryginalnym nóżkom inspirowanym zwierzętami (orle szpony) i.. oryginalnym barwom.

Szary, czarny, czerwony, miedziany, niebieski i biały – zewnętrzne obudowy dostępne są aż w sześciu odcieniach. Feeria barw, antyczny kształt, trzy rodzaje nóżek – obok takiej wanny nikt nie przejdzie obojętnie. Jeśli szukasz mocnego, efektownego akcentu do swojej łazienki, wanna Newcast jest po prostu stworzona dla Ciebie.

Wanna Roca z serii Newcast.

Baterie do wanien wolnostojących

Wanna w centralnym miejscu w łazience to spełnienie marzeń niejednego domownika, ale też niezwykłe wyzwanie dla projektanta. Jaką baterię do niej dobrać? Temat wydaje się prosty: skoro wanna jest wolnostojąca, bateria też musi taka być.

Temat może jest prosty, ale wybór już nie. W ofercie Roca znajdziemy baterie, które z każdą z wyżej opisanych wanien stworzą duet doskonały. W zależności od stylu, w jakim aranżujemy łazienkę, możemy dopasować baterię wannowo-prysznicową wolnostojącą z zestawem natryskowym Carmen, Loft lub Esquadra i Atlas.

Dwie pierwsze są jak szyte na miarę dla wanien z serii Newcast. Kolejne dwie, o nowoczesnych kształtach świetnie pasują do wanien Maui. Odważniejsi pewnie zrobią dokładnie odwrotnie.

I dobrze. Bo każda z konfiguracji to gwarantowany „efekt wow”. Gwiazda łazienki jest tylko jedna. I bez wątpienia jest nią wanna wolnostojąca w stylu vintage. W wersji klasycznej, nowoczesnej, w dowolnym kształcie, barwach i z dodatkami. Każda sprawi, że łazienka stanie się sercem naszego domu.


źródło i zdjęcia: Roca

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT