Jak zorganizować wnętrza szuflad?

Jak zorganizować wnętrze szuflad, aby móc szybko znaleźć niezbędne akcesoria? Odpowiednio zaplanowany układ w szufladzie zapewnia nie tylko utrzymanie ładu w sztućcach czy kuchennych akcesoriach, ale przede wszystkim sprawia, że wszystkie niezbędne przyrządy nie gubią się i masz je zawsze pod ręką. Zobacz rozwiązania, które idealnie sprawdzą się w organizowaniu miejsca w szufladach!

Jak zorganizować wnętrza szuflad?

Jak uporządkować sztućce w szufladach?

Skorzystaj ze sprawdzonych wkładów na sztućce CLASSICO czy SCOOP! Solidna konstrukcja w połączeniu z wysokiej jakości polistyrenem tworzy trwałe i łatwe w czyszczeniu rozwiązanie, które ułatwi Ci organizację przechowywania w szufladzie. Wyższe i szersze przegrody wewnętrzne sprawiają, ze zyskujesz więcej miejsca na łyżki o nietypowych kształtach i wymiarach - a w codziennej pracy w kuchni ma to ogromne znaczenie.

Wytłoczki są wygodne w stosowaniu i mieszczą się w każdej szufladzie, niezależnie od typu. Można je dopasować do całej szuflady, na szerokości od 30 do 120 cm.

System drewnianych wkładów

Czego najczęściej poszukujesz w kuchennych systemach? Oczywiście funkcjonalności! A to zapewnią Ci modułowe elementy z drewna, które możesz dowolnie ze sobą zestawiać. I właśnie to jest ich największą zaletą - możesz dzięki nim stworzyć taką kombinację w szufladzie, jaką chcesz i w danym momencie potrzebujesz. System drewnianych wkładów został zaprojektowany do szuflad o głębokości od 500 mm lub z dodatkowym elementem do głębokości maksymalnie 650 mm. Doskonale pasuje do szuflad większości producentów mebli.

System FineLine MosaiQ oferuje ogromny wybór zróżnicowanych elementów, które umożliwiają perfekcyjne przechowywanie sztućców i akcesoriów o różnych kształtach. Z drewnianych elementów ułożyć stworzyć perfekcyjną szufladę, a poszczególne moduły możesz w każdej chwili przełożyć.

Elementy zostały stworzone z myślą o wysokich i niskich szufladach. Do niskich, w których przechowywane są sztućce i przybory kuchenne przewidziano kwadratowe lub prostokątne tacki. Blok na noże, uchwyt na folię aluminiową czy wkład utrzymujący słoiczki z przyprawami mogą stanowić uzupełnienie podstawowego wyposażenia. Do wyższych szuflad zastosuj drewniane skrzynki.

Doskonała organizacja, łatwy dostęp i pełen wgląd do wnętrza szuflady - to zalety, które trudno przecenić.

Cokolwiek przechowujesz w szufladzie - butelki z napojami czy żywność paczkowaną. Wystarczy, że wysuniesz szufladę na zewnątrz i masz pełen dostęp. Drewniane moduły mają otwory jako uchwyty, dzięki czemu mogą być łatwo podniesione i przeniesione. Elegancki, przenośny uchwyt na talerze to kolejny sprytny dodatek do nowoczesnej kuchni, dzięki któremu możesz łatwo przenieść je bez ryzyka potłuczenia.

Drewniane moduły ułatwią utrzymanie porządku w szufladach i elegancko wyglądają.
Maty antypoślizgowe w szufladach.

Co na dno szuflad?

Maty antypoślizgowe zwykle zabezpieczają dno szuflady przed wodą, zabrudzeniami czy zarysowaniem, ułatwiając tym samym utrzymanie jej w czystości. To bardzo praktyczny element wyposażenia, który ma za zadanie również zapobieganie przesuwaniu się przechowywanych wewnątrz przyborów kuchennych, naczyń, garnków czy patelni. Dodatkowo podczas otwierania i zamykania szuflady wytłumia dźwięk kładzionych przedmiotów. Maty są dostępne w eleganckich teksturach i kolorach, które możesz dopasować do każdego wnętrza i poprawić estetykę szuflad. Wybierz swój kolor spośród bieli, antracytu czy szarości, aby stworzyć swoją indywidualną kompozycję.

Mata ma szereg praktycznych zalet, których nie sposób przecenić - możesz ją łatwo wyjąć i włożyć z powrotem po wyczyszczeniu, a także docinać do odpowiedniego wymiaru szuflady.

System organizacji pudełek w kuchni

Przechowywanie pudełek do żywności to na swój sposób ciekawe wyzwanie. Któż się nie zmierzył z wypadającym gradem plastikowych i silikonowych drobiazgów? Z jednej strony może wydawać się to zabawny kłopot, a z drugiej strony bałagan, jaki robią potrafi irytować. Zwłaszcza, że różny kształt pudełek absolutnie nie sprzyja zorganizowanemu przechowywaniu! Poza tym cały czas się przewracają i żyją własnym życiem.

W tym momencie z pomocą przychodzi system SpaceFlexx, który po mistrzowsku rozprawia się z niesfornymi pudełkami. Składa się z bocznych ramek i wewnętrznych, elastycznych przegródek, które utrzymują w ryzach pudełka.

System SpaceFlexx pomoże w uporządkowaniu pudełek w szufladach. 

Przegródki wewnątrz SpaceFlexx zostały wykonane z oryginalnego tworzywa, które jest oparte na specjalnym zaawansowanym technologicznie materiale, produkowanym w Niemczech. Jego ogromną zaletą, oprócz elastycznego dopasowania się do kształtu pudełek, jest możliwość prania w pralce.

Podsumowując, jest to idealny sposób na pojemniki, pokrywki, bidony, lunchboxy, dziecięcą zastawę i wszystkie inne niezbyt łaskawe do utrzymania w porządku przedmioty.

Źródło i zdjęcie: PEKA

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT