Uchwyty meblowe - mała rzecz, a cieszy

Nowoczesne, minimalistyczne, industrialne, klasyczne, prowansalskie, retro – rozmaite style mebli można wymieniać niemal bez końca. Uchwyty to element dekoracyjny, który często uzupełnia projekt wnętrza, nadając mu charakter niczym wisienka na torcie.

Uchwyty meblowe - mała rzecz, a cieszy

Designerskie uchwyty stanowią dziś pełnoprawny element aranżacji i dlatego nie może ich zabraknąć w ofercie PEKA. Wśród propozycji znajdziemy kolekcję uchwytów Schüco Alu Competence, stworzoną z wyczuciem najnowszego stylu i aktualnych wnętrzarskich trendów. To znakomite rozwiązanie do mebli kuchennych, łazienkowych, pokojowych czy biurowych.

Dopracowane wzornictwo sprawia, że uchwyty Schüco Alu Competence równie atrakcyjnie prezentują się zamontowane w pozycji poziomej, jak też pionowej. Pasują do nowoczesnych i bardziej klasycznych aranżacji.

 

Wygodne w użyciu, bezpieczne, łatwe w utrzymaniu czystości, wytrzymałe – takie powinny być idealne uchwyty meblowe. W miejscach szczególnie narażonych na różnego rodzaju zabrudzenia – w kuchni, łazience czy w korytarzu – najlepiej sprawdzą się minimalistyczne, opływowe wzory o gładkiej powierzchni.

Ujmujące swoją prostotą, pozbawione zawiłych i misternych ozdobników uchwyty serii Curve, Balian czy Santio bez problemu wyczyścimy za pomocą miękkiej, wilgotnej ściereczki. Ich modna kolorystyka (czarny mat i złota miedź) dyskretnie podkreśli urok zabudowy meblowej, nadając aranżacji ostatni szlif.

Optymalne wykorzystanie dostępnej przestrzeni to klucz do dobrego projektu każdego wnętrza. Architekci podkreślają, że w ich pracy bardzo często liczy się dosłownie każdy centymetr. Dlatego wybierając uchwyty warto zwrócić uwagę na ich kształt, a także sposób montażu.

Do wąskich pomieszczeń dobierzmy takie, które są pozbawione ostrych krawędzi – pozwoli to zminimalizować ryzyko zahaczenia ubraniem o uchwyt. W tym przypadku doskonale sprawdzą się też listwy korytkowe lub uchwyty o obłych krawędziach, takie jak Curve czy Callistra.

Uchwyt bez uchwytu

W ostatnim czasie dużą popularność zyskały systemy bezuchwytowe. Takie rozwiązanie pozwala skupić się na subtelnej, prostej i eleganckiej formie mebli, która doskonale wpisuje się w minimalistyczne wnętrza.

Czyste linie i jednolite, gładkie powierzchnie pozbawione ozdobników to marzenie wielu z nas. Zastępując tradycyjne uchwyty listwami korytkowymi uzyskamy właśnie taki efekt. Jest to też praktyczne i ergonomiczne rozwiązanie, o którym z pewnością warto pomyśleć planując kuchnię.

W ofercie marki PEKA znajdziemy elementy systemu anodowane w kolorze aluminium, czarnym, złotym, brązowym lub malowane na kolor biały.

 

Uchwyty Schüco Alu Competence łączą w sobie najwyższe wymagania, zrównoważony design i doskonałą jakość. Zainspirowana najnowszymi trendami kolekcja, imponuje harmonijną formą, funkcjonalnością i technologiczną perfekcją.

Jej wszechstronność pozwala dopasować uchwyty do każdego, nawet najbardziej indywidualnego stylu życia oraz obszaru użytkowania. Wystarczy dać się zainspirować!


źródło i zdjęcia: PEKA Sp. z o.o.

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT