Zieleń na domowych ścianach - jakie odcienie wybrać?

Pobyt w ogrodzie działa na nas relaksująco i uspokajająco. We własnym domu możemy postarać się o podobny efekt, malując wewnętrzne ściany na różne odcienie zieleni, które dodatkowo będzie się prezentować bardzo elegancko. 

Zieleń na domowych ścianach - jakie odcienie wybrać?

Korytarz utrzymany w ciemnozielonych barwach

Intensywnie ciemna zieleń Trendy z palety Beckers Designer Colour pozwoli wykreować nietuzinkowy klimat w korytarzu. Świetnie zagra z drewnianymi meblami i akcesoriami, które podkreślają przytulność i naturalny charakter zaaranżowanej przestrzeni. Zastosowanie tej farby o ekologicznej recepturze będzie też niezwykle praktycznym rozwiązaniem, ponieważ posiada ona najwyższą klasę odporności na zmywanie i szorowanie na mokro, dzięki czemu łatwo będzie usunąć ewentualne zabrudzenia powstałe w trakcie użytkowania.

Przedpokój utrzymany w ciemnozielonych barwach
Ciemnozielony przedpokój będzie działał kojąco na wzrok już po wejściu do domu fot. Tikkurila Polska S.A.

Pastelowa zieleń prywatnym pokoju

Delikatny odcień pastelowej zieleni Peace zapewni subtelną przestrzeń, która jednocześnie będzie służyć koncentracji, ale też działać relaksująco i sprzyjać wyciszeniu. Dodatki z drewna, jak siedzisko z pnia czy krzesła z rattanowymi elementami, wzmocnią wyciszającą aurę. Kilka ciemnych akcentów doda aranżacji wyrazistości, nie obciążając jednocześnie całej stylizacji.

Ściany gabinetu pomalowane jasnozieloną farbą
Zielone ściany w gabinecie pozwolą nam się wyciszyć fot. Tikkurila Polska S.A.

Zielony pokój gościnny utrzymany w stylistyce glamour

Zieleń to także sprawdzony sposób na zaprojektowanie przestrzeni w stylu glamour (zdjęcie tytułowe). Odcień o tej właśnie nazwie z palety Beckers Designer Collection w połączeniu z metalizowanymi bądź kryształowymi akcentami dekoracyjnymi będzie ciekawą podpowiedzią na niezwykle eleganckie wnętrze dla osób poszukujących niebanalnych rozwiązań.

źródło i zdjęcia: Tikkurila Polska S.A.

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT