Sposób na zaprowadzenie porządku w domowej spiżarni

Chyba każdy spotkał się z potrzebą szybkiego rozpakowania dużej ilości zakupów, tak aby móc przejść do ważnych obowiązków. Jaka więc powinna być szafka na zakupy? Pojemna, funkcjonalna, wygodna, bezpieczna? Wszystkie te wymagania spełniają kuchenne systemy cargo, które oprócz funkcjonalności prezentują się wyjątkowo elegancko.

Sposób na zaprowadzenie porządku w domowej spiżarni

System cargo TANDEM - sposób na porządek w domowej spiżarni

Wystarczy lekki ruch ręki, żeby otworzyć drzwi tej pakownej i jednocześnie przejrzystej spiżarni. Idealnie komponuje się z lodówką, nie tylko dlatego, że działa podobnie jak ona. Produkty można przechowywać zarówno na wewnętrznych półkach, jak i na drzwiach. Tandem umożliwia przechowywanie dosłownie wszystkich suchych produktów w jednym miejscu. Zapewnia doskonały wgląd w zawartość zapasów. Dzięki temu nie trzeba chodzić po całej kuchni w poszukiwaniu miejsca na zakupy. Dodatkowo likwiduje konieczność szukania produktów po różnych szafkach - wszystko jest w jednym miejscu.

W systemie TANDEM produkty można umieszczać na półkach lub na drzwiach fot. PEKA Sp. z o.o.

Wystarczy przyjrzeć się bliżej przechowywaniu produktów - w systemie TANDEM można je umieścić zarówno na drzwiach, jak i półkach wewnętrznych – co stanowi o ogromnej przewadze tej szafki. W momencie otwierania drzwi tylne półki przybliżają się do użytkownika, a to zapewnia niezwykłą łatwość sięgnięcia nawet w najgłębsze zakamarki tej wyjątkowej spiżarni. Bez wysiłku, bez nachylania się, bez przekładania innych produktów.

Dzięki systemowi cargo TANDEM nie trzeba szukać produktów po całej kuchni - wszystko ma się pod ręką fot. PEKA Sp. z o.o.
 

źródło i zdjęcia: PEKA Sp. z o.o.

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT