Jesienne kolory w palecie barw marki Jedynka

Kolory wnętrz potrafią wprowadzić domowników w dobry nastrój, pomimo że za oknem jest chłodno i pada deszcz. Jesień obfituje w wiele pięknych barw, wśród których królują czerwienie, ciepłe brązy czy beże nawiązujące do kolorów spadających z drzew liści. Jak wykorzystać je w domowych wnętrzach?

Jesienne kolory w palecie barw marki Jedynka

W jadalni doskonale sprawdzi się ognisty odcień Apetyt na czerwień z palety Jedynka Deco & Protect.

W duecie ze stonowanym kolorem Błogo na piasku pozwoli zbudować we wnętrzu wyjątkowy nastrój, który za dnia pobudzi apetyt, a wieczorami zachęci do odpoczynku. Zielone rośliny i drewniane meble zaakcentują naturalny charakter wystroju, wprowadzając do pomieszczenia odpowiednią dawkę harmonii i spokoju.

Miękkie poduszki, ciepłe koce i wygodne siedzisko to niezawodny przepis, by stworzyć zaciszny kącik na relaks w jesienne wieczory. Urokliwą aurę aranżacji spotęgują stonowane kolory na ścianach.

Pastelowy odcień Słodkie kakao z serii Jedynka Deco & Protect bądź kombinacja łagodnych szarości - Popielata harmonia i Szary amulet idealnie skomponują się z pozostałymi elementami wyposażenia, wydobywając z otoczenia kojące ciepło.

Pozostaje tylko zanurzyć się w miękkości kanapy czy fotela, wyciszyć myśli przy ulubionej książce i zupełnie zapomnieć o niesprzyjającej pogodzie na zewnątrz.

Farby Jedynka do wnętrz.

Więcej inspiracji w kolorach Jedynka Deco & Protect znajduje się na stronie: www.farbyjedynka.pl

Źródło i zdjęcia: Tikkurila

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE