Wizualizer Termo Organiki - dobierz kolor elewacji

Profesjonalnie wykonane ocieplenie domu nie tylko chroni budynek termicznie, ale nadaje mu właściwego charakteru, stając się wizytówką właścicieli. Trendy ostatnich lat potwierdzają, że największą popularnością na elewacji cieszą się ponadczasowe szarości. Między innymi dlatego w ofercie Termo Organiki znajduje się tak wiele odmian tej subtelnej barwy. W wyborze koloru pomoże Ci intuicyjny wizualizer online.

Wizualizer Termo Organiki - dobierz kolor elewacji

Wizualizer to funkcjonalne narzędzie internetowe przeznaczone dla klientów indywidualnych, architektów i projektantów, a służące do przygotowania symulacji kolorystycznej elewacji budynku. Intuicyjny w obsłudze program pozwala na swobodną zabawę kolorami tynków i farb dostępnych w palecie Colors of Termo Organika. Dodajmy, że ta nowa paleta barw powstała dzięki uważnej analizie oczekiwań klientów oraz we współpracy z architektami, projektantami, inwestorami i wykonawcami. Nowe kolory zostały podzielone na 11 grup kolorystycznych. Taka kompozycja pozwala łatwiej odnaleźć odpowiednie odcienie, porównać je z innymi i wybrać najlepsze dla siebie.

Wybór koloru na elewację może i zazwyczaj stanowi duży problem dla właściciela domu. Trzeba nie tylko pogodzić gusta wszystkich domowników, ale też spróbować dopasować się do sąsiedztwa, do stylu naszego domu, do panujących trendów itp. Dodatkowo trzeba "zgrać" kolor elewacji z kolorem dachu. Jakby tego było mało, elewacja to nie tylko kolor ściany, ale też barwa przyziemia (cokołu), to również elementy dekoracyjne (np. bonie). W tej sytuacji pomocny może się okazać wizualizer, dzięki któremu etap wyboru kolorystyki będzie zdecydowanie łatwiejszy, szybszy i przewidywalny.

Źródło i zdjęcie: Termo Organika

 

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT