Terminy rozmów z architektami w ramach projektu Future Builders

Aluprof SA stale poszukuje oraz wdraża nowe rozwiązania we wszystkich obszarach swej działalności. Dotyczy to także szkoleń i konferencji online w ramach projektu Future Builders. W ciągu najbliższych tygodni odbędzie się pięć spotkań z uznanymi w branży architektami - Bogdanem Zahą, Robertem Koniecznym, Przemo Łukasikiem, Zbigniewem Maćkówem i Álvaro Leite Siza Vieira.

Terminy rozmów z architektami w ramach projektu Future Builders

W jakim celu powstał projekt Future Builders?

Future Builders to inicjatywa, dzięki której rozmowy prowadzone dziś zmienią budowy prowadzone jutro, tak byśmy pojutrze żyli w lepszym świecie - tak o idei powstania forum mówi Bożena Ryszka, dyrektor działu marketingu i PR Aluprof SA.

Słowo "rozmowa" jest w przypadku tego projektu kluczowe. Organizatorom chodzi o stworzenie przestrzeni wymiany doświadczeń pomiędzy wszystkimi praktykami dziedzin wchodzących w zakres zainteresowania projektu. Głównym jego założeniem jest rozmowa na temat miast przyszłości. Future Builders staje się platformą, na której teoretycy urbanistyki i socjologowie przestrzeni mogą skonfrontować swoje wizje z codzienną praktyką przedsiębiorców budowlanych i zatrudniających ich deweloperów.

Spotkania w formie online to szansa na to, by każdy głos został usłyszany, a każdy ciekawy pomysł zauważony.

  1. Po pierwsze uczestnicy wydarzenia mają wpływ na treść pytań zadawanych jego gościom.
  2. Po drugie mogą komentować poszczególne wątki rozmowy, a tym samym polemizować z jej tezami. Na taką polemikę w tradycyjnej formie konferencji czy zjazdu zwykle nie ma czasu. Ten aspekt jest szczególnie bliski pomysłodawcom Future Builders. Dzielenie się wiedzą i doświadczeniem oraz inspirującą perspektywą.

Kiedy odbędą się spotkania z architektami?

Dobór gości programu, świadczy o randze i rozmachu przedsięwzięcia: to architekci światowej sławy, z ogromnym i budzącym uznanie dorobkiem, o zróżnicowanym i ciekawym portfolio – od biurowców najwyższej klasy po zaskakujące formą i rozwiązaniami domy jednorodzinne. Rozmowy i wymiana doświadczeń z takimi twórcami naprawdę zainspirują:

  • Bogdanem Zahą (termin spotkania podany wkrótce)
  • Robert Konieczny (16.09)
  • Przemo Łukasik (23.09)
  • Zbigniew Maćków (7.10)
  • Álvaro Leite Siza Vieira (14.10)

źródło i zdjęcie: Aluprof

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE