Future Builders - projekt poświęcony przyszłości branży budowalnej

Aluprof aktywnie działa na rzecz ochrony środowiska i zachęca inne podmioty z branży budowlanej do włączenia się w proekologiczne akcje. W ramach projektu Future Builders odbędzie się m.in. cykl spotkań i wywiadów ze specjalistami światowej oraz polskiej architektury w specjalnie zaprojektowanym studiu online. Patronat nad wywiadami objęła Izba Architektów Rzeczpospolitej Polskiej.

Future Builders - projekt poświęcony przyszłości branży budowalnej

Czym jest projekt Future Builders?

Platforma Future Builders to miejsce, gdzie eksperci budownictwa i inżynierowie spotykają nieszablonowo myślących architektów i projektantów, a teoretycy urbanistyki i socjologowie przestrzeni mogą skonfrontować swoje wizje z codzienną praktyką przedsiębiorców budowlanych oraz zatrudniających ich deweloperów.

W ramach Future Builders odbędzie się m.in.: cykl spotkań i wywiadów z tuzami światowej oraz polskiej architektury w specjalnie zaprojektowanym studiu online. Całość zostanie podsumowana uzupełniającym wydaniem albumu trendów AluBook. Podczas każdego z wydarzeń Future Builders zgromadzi wyjątkowe audytorium złożone z młodych adeptów branży, doświadczonych architektów i projektantów, specjalistów branży budowlanej oraz wszystkich pasjonatów architektury.

Pierwszy dzień Future Builders, czyli 2 września 2021 roku wypełni spotkanie ze światowej sławy architektem, Bogdanem Zahą z pracowni Zaha Hadid, która zaprojektowała m.in.: nowy budynek lotniska w Pekinie czy futurystyczne centrum sztuki w Abu Dhabi.

Nowe technologie, najnowsze wyniki badań, omówienie ważniejszych trendów – to główne zagadnienia naszego autorskiego, międzynarodowego projektu. Podczas Future Builders każdy zainteresowany znajdzie wiedzę, inspirację i impuls do poszerzania horyzontów. To forum zatroskanych o lepsze jutro, za które wszyscy jesteśmy przecież współodpowiedzialni - mówi Bożena Ryszka, dyrektor działu Marketingu i PR Aluprof.

Cykl wywiadów został objęty patronatem Izby Architektów Rzeczpospolitej Polskiej, zrzeszającej wszystkich przedstawicieli tego zawodu w naszym kraju. Wydarzenia będą szeroko promowane w mediach branżowych, biznesowych i ogólnoinformacyjnych w kraju i za granicą oraz w sieci.

źródło i zdjęcia: Aluprof SA

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT