Dominique Bossan został nowym kierownikiem Knauf Insulation

1 września 2021 roku Dominique Bossan przejął stanowisko kierownika firmy i objął funkcję członka Komitetu Zarządzającego Grupy Knauf ds. izolacji na obszar Europy, Środkowego Wschodu i Azji.
Dominique Bossan został nowym kierownikiem Knauf Insulation

Dominique Bossan nowym kierownikiem firmy Knauf Insulation

Dominique dołączył do Knauf Insulation w Belgii w 2003 roku, a dwa lata później został mianowany Regionalnym Dyrektorem Zarządzającym na Europę Wschodnią, które to stanowisko piastował do 2017 roku. Od 2018 roku zasiada w Zarządzie Grupy Knauf, odpowiedzialnym za region Europy Zachodniej i Południowej Knauf Gips. Stanowisko kierownicze przejmuje od ustępującego po pięciu latach Jean-Claude'a Carlina

Zarząd Grupy Knauf z radością wita Dominique'a w tej ekscytującej roli. Jest wyjątkowym liderem, który doskonale zna nasz biznes. Jesteśmy przekonani, że będzie on opierał się na znakomitych rezultatach, które Jean-Claude i firma osiągnęli w ostatnich latach - mówi Alexander Knauf, General Partner Knauf Group.

Jestem podekscytowany powrotem do Knauf Insulation. Od zawsze podziwiam kulturę tej firmy, zorientowanie na klienta, a także pasję i zaangażowanie jej pracowników. Jean-Claude, zespół zarządzający oraz wszyscy w Knauf Insulation powinni być dumni z tego, co udało się osiągnąć w ostatnich latach. Nie mogę się teraz doczekać maksymalizacji tego sukcesu w przyszłości, zdefiniowanej przez nasze przywództwo i innowacyjność "For A Better World" - stwierdza Dominique, który ponownie będzie pracował w centrali Knauf Insulation w Visé w Belgii.

źródło i zdjęcia: Knauf Insulation

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE