PRODUCENCI

Firma Knauf Insulation jest jednym z najszybciej rozwijających się producentów materiałów izolacyjnych. Misją firmy jest zostać liderem w kreowaniu energooszczędnych rozwiązań dla budownictwa.

Knauf Insulation oferuje szeroki asortyment produktów do izolacji domu: naturalna wełna mineralna w ECOSE® Technology, wełna drzewna Heraklith®, polistyren ekstrudowany, które zapewniają izolację cieplną, izolację akustyczną, ochronę przeciwpożarową budynków oraz  oszczędność energii.

Będąc częścią grupy Knauf, Knauf Insulation reprezentuje jedną z najbardziej szanowanych i nowoczesnych marek w branży izolacyjnej na świecie. Mając zakłady produkcyjne w Europie, Rosji, Wielkiej Brytanii i Stanach Zjednoczonych, roczny przychód ze sprzedaży przekracza 1 miliard Euro.

Firma jest najszybciej rozwijającym się producentem izolacji na świecie oferując szeroki asortyment produktów izolacyjnych zaspokajających rosnące zapotrzebowanie na wydajność energetyczną i wysokie właściwości akustyczne w nowych i istniejących już domach, budynkach prywatnych i w zastosowaniach przemysłowych.

Do oferowanych produktów można zaliczyć wełnę szklaną, wełnę kamienną, ekspandowany polistyren, ekstrudowany polistyren dostępne pod nazwami Thermolan®, Rocksilk® i Polyfoam®. Knauf Insulation jest zaangażowany w zrównoważony rozwój i ochronę środowiska produkując wyrobów z przetworzonych materiałów.

Kraj produkcji: Czechy
Usługi: doradztwo techniczne, realizacja nietypowych zamówień, transport
Aprobaty i certyfikaty: Certyfikat CE; deklaracja zgodności, Certyfikat Keymark; certyfikat "GREENGUARD Indoor Air Quality Certified®", certyfikat "GREENGUARD Children & Schools".

ROZWIŃ OPIS
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT