PRODUCENCI
Sto Sp. z o.o.
ul.Zabraniecka 15, 03-872  Warszawa
tel. 22 5116 100, 102

Rozwój firmy Sto rozpoczął się od powstania w 1835 r. zakładu produkcji cementu i wapna w Weizen w okolicy miejscowości Stühlingen na południu Niemiec. Obecnie Sto AG jest międzynarodową grupą firm specjalizujących się w produkcji systemów ociepleniowych oraz wysokojakościowych powłok elewacyjnych i wewnętrznych (tynków oraz farb).

Dzięki wysokiej innowacyjności i kompetencji Sto stało się światowym liderem w tak istotnej dziedzinie jak ocieplenia elewacji.

Grupę Sto tworzy 5 aktywnych i samodzielnych firm. Ich wewnętrzna synergia sprzyja powstawaniu innowacji i zwiększa kompetencje całego koncernu Sto. Dzięki temu możliwe staje się osiągnięcie optymalnych rozwiązań w budownictwie - estetycznych, funkcjonalnych i ekonomicznych.

Sto AG

Centralny filar całej grupy stanowi spółka Sto AG wraz ze wszystkimi filiami i partnerami handlowymi na całym świecie. Jej produkty, m.in. systemy ociepleń, farby i tynki elewacyjne i wewnętrzne- stanowią najważniejszą część palety produktów grupy Sto.

StoDesign

Estetyczną stroną budowli zajmują się studia StoDesign, których eksperci opracowują koncepcje kolorystyczne  dla pojedynczych obiektów i dla całych dzielnic, dla domów jednorodzinnych i dla zakładów przemysłowych, dla wnętrz jak i dla elewacji. Na seminariach StoDesign zarówno architekci jak i wykonawcy mogą zapoznać się z wiedzą i praktyką w zakresie kształtowania kolorystycznego.

StoCretec GmbH

Wszechstronne systemy do ochrony i renowacji betonu oferuje samodzielna firma-córka StoCretec GmbH. W jej ofercie znajdują się również systemy powłok posadzkowych: dekoracyjnych, przemysłowych i parkingowych.

StoVerotec GmbH

Wentylowane, podwieszane systemy elewacyjne, systemy akustyczne oraz elewacyjne i wewnętrzne profile dekoracyjne -  to oferta StoVerotec GmbH.

Inotec GmbH

Racjonalną i bezproblemową obróbkę produktów pastowatych i proszkowych umożliwiają narzędzia firmy Inotec GmbH. Obok wyprodukowanych specjalnie dla Sto, wysoko-wydajnych maszyn i silosów Inotec GmbH  dostarcza różnego rodzaju narzędzia do ręcznej obróbki produktów Sto.

ROZWIŃ OPIS
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT