Skuteczna hydroizolacja budynku

Przy budowie domu na wielu etapach realizacji robót spotykamy się z koniecznością wykonywania hydroizolacji czy uszczelnień szlamowych. Odpowiednie zabezpieczenie przeciwwodne decyduje o trwałości elementu, umożliwia skuteczne odprowadzenie wody oraz chroni przed jej wnikaniem, pozwala również na wykonywanie dalszego etapu prac zgodnie z ustalonym harmonogramem.

Skuteczna hydroizolacja budynku

Począwszy od zabezpieczenia fundamentów, gdzie potrzebna jest szczelna izolacja grubopowłokowa (zasypywana jest później ziemią, musi być więc odporna na przerastanie korzeniami), przez hydroizolacje wykonywane na balkonach i tarasach (bezpośrednio pod płytki ceramiczne lub legary tarasowe), aż po wykończenia  wewnątrz budynku, w pomieszczeniach mokrych, takich jak łazienka czy pralnia. We wszystkich wymienionych sytuacjach niezbędna jest skuteczna ochrona przed wilgocią.

 

StoFlexyl to zaprawa hydroizolacyjna, dzięki której możemy wykonywać różnego rodzaju izolacje i zabezpieczenia przeciwwodne. Nadaje się do układania zarówno grubopowłokowych izolacji, (odpornych na działanie 50 m słupa wody!), jak i do cienkich warstw szlamowych. Może być również stosowany jako zaprawa klejowa do płyt ociepleniowych w strefie cokołowej. Preparat StoFlexyl jest niezwykle prosty w przygotowaniu i aplikacji podstawowymi narzędziami.

źródło i zdjęcia: Sto Sp. z o.o.

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT