Izolacja poddasza wełną mineralną – jak uniknąć błędów?

Decydując o materiałach izolacyjnych dla skośnych dachów lub poddaszy, kluczowe jest zapewnienie komfortu mieszkańców, efektywności energetycznej budynku oraz jego bezpieczeństwa. Spośród różnorodnych opcji dostępnych na rynku, rolowana wełna mineralna szklana marki ISOVER wyróżnia się jako doskonały wybór. Znana ze swojej wysokiej wydajności, zapewnia nie tylko izolację termiczną, ale także skuteczną ochronę akustyczną.

Izolacja poddasza wełną mineralną – jak uniknąć błędów?

Dwuwarstwowy układ z wełny mineralnej

Wykorzystując wełnę mineralną szklaną ISOVER, mamy możliwość zastosowania ciągłego, dwuwarstwowego układu, który gwarantuje znakomite parametry izolacyjne.

Taka konstrukcja pozwala na efektywne eliminowanie mostków termicznych i zapewnia doskonałe właściwości izolacyjne zarówno w zakresie temperatur, jak i hałasu zewnętrznego.

Bezpieczeństwo i trwałość

Wełna mineralna szklana jest materiałem niepalnym, co podnosi poziom bezpieczeństwa pożarowego izolowanych przestrzeni.

Jest również odporna na działanie grzybów i pleśni, zapewniając długotrwałą ochronę konstrukcji przed wilgocią i związanymi z nią problemami.

Prosty i szybki montaż

Nowoczesne mata z wełny mineralnej szklanej ISOVER to rozwiązanie przemyślane z myślą o komforcie wykonawców.

Produkty te są łatwe w montażu, nie wymagają uciążliwego sznurkowania i mogą być precyzyjnie cięte, aby idealnie dopasować się do kształtu i rozmiarów izolowanej przestrzeni.

Wełna mineralna ISOVER – którą wybrać?

ISOVER oferuje szeroką gamę mat z wełny mineralnej szklanej, które idealnie sprawdzą się do izolacji dachów skośnych i poddaszy:

Każdy z tych produktów został zaprojektowany tak, aby z łatwością mógł być transportowany i montowany, co przekłada się na szybki postęp prac budowlanych.

Inwestycja w jakościową izolację dachu skośnego za pomocą wełny mineralnej szklanej ISOVER to decyzja, która przynosi długofalowe korzyści. Poprawa efektywności energetycznej, komfortu akustycznego.


Źródło i zdjęcia: ISOVER

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE
PRODUKTY FIRMY
Isover Saint-Gobain Construction Products Polska
Isover Saint-Gobain Construction Products Polska
Isover Saint-Gobain Construction Products Polska
Isover Saint-Gobain Construction Products Polska
Isover Saint-Gobain Construction Products Polska
Dowiedz się wszystkiego
o fotowoltaice dla firmy, przemysłu
i budownictwa jednorodzinnego
Przejdź do kompendium
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT