Ściany trójwarstwowe wykończone bloczkami elewacyjnymi TOM

Fundamenty pełnią kluczową rolę w konstrukcji każdego rodzaju budowli. Zapewniają stabilność struktury i utrzymują ją w pionie. W przypadku konstrukcji trójwarstwowej można użyć elewacyjne bloczki TOM do stworzenia warstwy zewnętrznej. Bloczki te są efektywne zarówno w budownictwie mieszkaniowym, jak i w projektach komercyjnych.

Ściany trójwarstwowe wykończone bloczkami elewacyjnymi TOM

Betonowe bloczki elewacyjne pozwalają idealnie wykorzystać możliwości, jakie niesie zastosowanie ścian trójwarstwowych. Przede wszystkim chodzi o trwałość i atrakcyjne wykończenie, jednak równie ważną cechę stanowi ciepło, które zapewnia to rozwiązanie.

Za każdą z tych funkcji odpowiada inna z trzech warstw, do których należą powierzchnie: nośna (trwałość), izolacyjna (ciepło) oraz osłonowa (estetyczny wygląd, ale też ochrona przed czynnikami atmosferycznymi).

Ostatnia z nich może zostać wykonana z bloczków elewacyjnych TOM, dzięki czemu nie zachodzi potrzeba tynkowania ścian.

Elewacje TOM tworzą łupane bloczki, których powierzchnia przypomina naturalny piaskowiec. Dzięki temu są one wytrzymałe, a przy tym gwarantują estetyczny wygląd.

Betonowe bloczki są odporne na rozmaite warunki pogodowe, jak również na różnego rodzaju uszkodzenia, a przy tym ich łupana faktura cieszy oko elegancją i lekkością, z dopełniającym całość efektem światłocienia.

Elewacje TOM dostępne są w pięciu wariantach kolorystycznych: piaskowy, stalowy, piryt, vera oraz cytryn. W skład naszej oferty wchodzą bloczki proste, jak również naroża i nadproża, które umożliwiają wykonanie całościowej elewacji.

Źródło i zdjęcia: JONIEC

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT