KALEIDO WOODEC - okleiny ze strukturą prawdziwego drewna

Liczy się pierwsze wrażenie – także w przypadku okien. Ich zadaniem jest nie tylko dostarczenie odpowiedniej ilości światła do wnętrz. Równie istotną rolę pełnią okna w kształtowaniu wizerunku budynku. Budynku, który stanie się Twoją wizytówką.

KALEIDO WOODEC - okleiny ze strukturą prawdziwego drewna

Paleta barw i struktur powierzchni KALEIDO COLOR firmy REHAU pozwala na realizację Twoich niezliczonych pomysłów. Niezależnie od tego, czy okna mają być harmonijnie wkomponowane w fasadę budynku, czy też stanowić kolorowe akcenty na tle ścian budowli. Niebieskie, szare, zielone lub w kolorach drewna. Duże, małe, owalne, trójkątne lub kwadratowe. Twoja fantazja nie zna granic. A my uwielbiamy spełniać marzenia.

Program barw KALEIDO COLOR oferuje olbrzymi wybór wariantów kolorystycznych i wzorniczych

100 % jakości REHAU

Wszystkie okleiny barwne i lakiery poddawane są przed wprowadzeniem do sprzedaży wnikliwym analizom oraz testom starzeniowym. Dopiero pozytywne przejście wszystkich testów pozwala na otrzymanie statusu produktu najwyższej jakości – jakości firmy REHAU.

Oznacza to, że otrzymujesz produkt spełniający najwyższe standardy produkcyjne i z pełną rękojmią producenta.

KALEIDO WOODEC sprawi, że niemal nie odróżnisz okien PVC od drewnianych. Nowe, matowe okleiny, ze strukturą prawdziwego drewna, zmienią Twoje okna na lata.

źródło i zdjęcie: Rehau

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE