Nowość! Ekosystem Nice Yubii do kontroli całej automatyki domowej

Firma Nice, lider rynku w sektorach Home Automation, Home Security i Smart Home, wprowadza do oferty Yubii - najnowszy ekosystem umożliwiający kontrolę wszystkich elementów automatyki domowej. Rozwiązanie to ułatwiając zarządzanie domem - pozwala na sterowanie nim z dowolnego miejsca, jednocześnie poprawia bezpieczeństwo domowników poprzez całodobową kontrolę wyznaczonych obszarów. Światowa premiera Yubii odbyła się 2 lipca 2019 r. w Mediolanie. Równolegle system zostanie wprowadzony na polski rynek.

Nowość! Ekosystem Nice Yubii do kontroli całej automatyki domowej

Odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie na inteligentne systemy do zarządzania Smart Home, które pozostają łatwe i przyjazne w obsłudze, jest wprowadzany przez Nice ekosystem – Yubii. Innowacyjne rozwiązanie, dzięki któremu kontrola automatyki domowej staje się jeszcze prostsza.

Ekosystem Yubii wyróżnia się na rynku rozwiązań Smart Home dwukierunkową komunikacją umożliwiającą sprawdzenie czy bramy, rolety, żaluzje zostały prawidłowo zamknięte bądź otwarte. Nice jako pierwszy producent na polskim rynku wprowadził tę możliwość, dzięki której konsumenci zyskują komfort, bezpieczeństwo i wygodę - wszystko w zasięgu pilota Era One BD.

Ekosystem Nice Yubii do kontroli automatyki domowej

Yubii to nowy ekosystem Nice stworzony zarówno z myślą o użytkownikach dopiero rozpoczynających swoją przygodę z automatyka domową, jak i dla tych, którzy chcą rozbudować swój system automatyki.

Podłączając Core hub, serce systemu automatyki Yubii do domowej sieci Wi-Fi, można połączyć wszystkie elementy systemu automatyki Nice, sprawiając, że będą one współdziałały.

Zobacz materiał video:

Core jest sercem ekosystemu Yubi - z jego pomocą możesz połączyć elementy automatyki Nice i zarządzać nimi z poziomu smartfonu za pomocą aplikacji MyNice Welcome App, tworząc spersonalizowane scenariusze.

Aby uzyskać więcej informacji o ekosystemie Yubii, zapraszamy na: stronę internetową.

Zobacz tutorial, jak w łatwy sposób można zaprogramować Core.

Dzięki aplikacji MyNice Welcome App, Ekosystem Yubii umożliwia szybkie i intuicyjne zarządzanie automatyką do rolet, markiz, żaluzji, bram wjazdowych i garażowych, jak też sterowanie szlabanami i oświetleniem.

Istnieje możliwość tworzenia indywidualnych scenariuszy, np. za każdym razem, gdy otwierasz garaż, włączy się oświetlenie ogrodu, czy po tym jak wstaniesz, otworzą się wszystkie rolety oraz brama garażowa, by umożliwić psu wyjście do ogrodu – także zdalnie. Zarządzanie systemem możliwe jest również dzięki zastosowaniu dwukierunkowych pilotów Nice.

Aplikację MyNice Welcome App można pobrać bezpłatnie: AppStore, Google Play.

- Rynek domów inteligentnych rośnie w Polsce dynamicznie. Systemy Smart Home cieszą się coraz większym zainteresowaniem. Nasi klienci doceniają korzyści płynące z instalacji w domu takiego systemu. Dodatkowo, prostota obsługi - wystarczy tu tylko telefon lub tablet i już można zarządzać wszystkimi systemami zainstalowanymi w domu. Jesteśmy przekonani, że system Yubii to odpowiedź na rosnące oczekiwania Polaków. Ułatwiamy życie wszystkim, sprawiając, że nawet najmniejsze codzienne gesty stają się proste i wyjątkowe - powiedział Marcin Skrobisz, dyrektor zarządzający Nice Polska.

Innowacyjna technologia Nice Yubii

Z Yubii wszystkie elementy systemu automatyki komunikują się nie tylko między sobą, lecz także z Tobą.

Dwukierunkowe piloty zdalnego sterowania Nice Era One BD i Era P BD dostarczają informacji na temat stanu automatyki (otwarta, zamknięta, częściowo otwarta) i potwierdzają odbiór polecenia przez emisję kolorowego sygnału świetlnego, wibracje i dźwięk.

Z MyNice Welcome App, możesz używać smartfonu do zarządzania elementami systemu automatyki domowej, gdziekolwiek jesteś.

Korzyści z użytkowania ekosystemu Nice Yubii

Bezpieczeństwo, komfort i informacja zwrotna z pilota. Dzięki dwukierunkowym pilotom Nice Era One BD do sterowania bramami wjazdowymi i garażowymi oraz dwukierunkowym pilotom Era P BD do sterowania markizami, żaluzjami i roletami, możesz sprawdzić stan swojej automatyki, kiedy tylko chcesz (w odpowiedzi otrzymasz status: otwarta, zamknięta, częściowo otwarta) i upewnić się, że polecenie dotarło do automatyki - nawet gdy tego nie widzisz.

Piloty zdalnego sterowania komunikują się z użytkownikiem za pomocą trzech kolorów (zielony, czerwony, pomarańczowy), wibracji (Era One BD) lub sygnału dźwiękowego (Era P BD).

Dzięki technologii NFC zbliżając pilota ERA One BD do smartfona możesz uzyskać informację o statusie automatyki oraz poziomie naładowania baterii.

Pilot Era One BD do zarządzania automatyką wjazdową
Pilot Era One BD do zarządzania automatyką wjazdową.
Era P BD przenośny pilot do zarządzania roletami, markizami i żaluzjami
Era P BD przenośny pilot do zarządzania roletami, markizami i żaluzjami.
Naścienny pilot Era W BD do zarządzania roletami, markizami i żaluzjami
Naścienny pilot Era W BD do zarządzania roletami, markizami i żaluzjami.

Dwukierunkowe piloty Nice komunikują się z dwukierunkowymi odbiornikami rolet, markiz, żaluzji, zwiększając swój zasięg w momencie podłączenia nowych elementów, dzięki czemu możesz zarządzać automatyką w całym domu wydając zaledwie jedno polecenie.

Sieć sprzedaży ekosystemu Nice Yubii

Aby kupić i zainstalować nowy ekosystem Yubii firmy Nice skontaktuj się z jednym z Licencjonowanych Partnerów Handlowych Nice, których lista znajduje się na stronie www.nice.pl (zakładka: „Gdzie kupić?”).

Źródło, zdjęcia, filmy: Nice

 

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE